ZÁSILKY EXPEDUJEME I NA SLOVENSKO!

Rodina - panenky

Tip od maminek
Značka: Plan Toys
606 Kč 500,83 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2024
Možnosti doručení

  • Panenky od Plan Toys: kvalitní doplněk pro panenkový dům.
  • Masivní dřevěné hlavy a těla, flexibilní ruce.
  • Podporují otevřenou hru a smyslovou zábavu.
  • Obsahuje tatínka, maminku a dvě děti pro realistické situace.
  • Rozměry: 6 cm x 3 cm x 13 cm.
  • Vhodné pro děti od 3 let. ‍‍‍

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Panenky od společnosti Plan Toys jsou nejen skvělým doplňkem pro každý panenkový dům, ale také ideální pro otevřenou hru nebo jako doplněk pro smyslovou hru. S masivními dřevěnými hlavami a těly a flexibilními pažemi a rukama nabízejí neomezené možnosti interakce a kreativity.

Tato sada obsahuje tatínka, maminku a dvě děti, což umožňuje dětem vytvářet realistické situace a rozvíjet sociální dovednosti při hraní. Panenky podporují rozvoj jemné motoriky a zlepšují schopnost dětí vyjadřovat se a interagovat s ostatními.

Rozměry panenek jsou 6 cm x 3 cm x 13 cm, což je ideální velikost pro ruce malých hráčů. Vhodné pro děti od 3 let, tyto panenky nejenom zábavně tráví čas, ale také podporují důležité dovednosti a rozvoj dětského myšlení a sociálního vnímání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky a doplňky
Záruka: 2 roky
Kategorie: Open Ended

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PlanToys je již 40 let úspěšně fungující firma v oboru výroby vysoce kvalitních ekologických hraček.

Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, je výroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitního materiálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solární energie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádné produkci odpadu.

PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokou kvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).

Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), což vypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného a zdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby se zdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jako jsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracuje s maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky, které mohou těmto dětem pomoci.

Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky ocenění z celého světa.

Přednosti PlanToys hraček:

  • Prvotřídní materiály a záměrně vybrané zdroje mají za následek kvalitní hračky, které nepoškozují životní prostředí.
  • Díky jednoduchému designu jsou hračky PlanToys stylové, odolné a nadčasové.
  • Výrobce používá netoxická barviva na vodní bázi, která udržují strukturu dřevěných hraček - udržují je co nejblíže jejich původní povaze.