ZÁSILKY EXPEDUJEME I NA SLOVENSKO!

Sonett

Sonett se od roku 1977 etabloval jako průkopník v oblasti ekodrogerie, nabízející širokou škálu šetrných čistících prostředků pro domácnost. Jeho filozofie spočívá v respektu k životnímu prostředí i lidskému organismu. Využívá přírodní suroviny z bio-dynamického a ekologického zemědělství, jako jsou olivový, řepkový a kokosový olej, palmový tuk a éterické oleje. Výrobky Sonett jsou 100% biologicky rozložitelné a hypoalergenní, což zajišťuje šetrnost nejen k planetě, ale i k citlivé pokožce alergiků a dětí.

Jeho zásady ekologické drogerie jsou pevně ukotveny v odmítání syntetických látek, enzymů, fosfátů, optických zjasňovačů a surovin z geneticky modifikovaných plodin. Produkty Sonett neobsahují syntetické vůně ani barviva, ani konzervační látky. Naopak, využívá rostlinné a nerostné suroviny v potravinářské kvalitě, jako jsou rostlinné oleje, éterické oleje, rostlinný alkohol, kyselina citronová a soda.

V rámci svého úsilí o šetrnost vůči životnímu prostředí se Sonett zaměřuje i na balení svých produktů, s cílem minimalizovat negativní dopad na planetu. Sonett je jedinečným výrobcem, který při výrobě využívá bio-dynamickou rytmizaci vody a přidává směsi energeticky silných bylin a esencí drahých kamenů a kovů. Produkty Sonett jsou vyvinuty tak, aby splňovaly nejvyšší standardy ekologického a etického podnikání.

Celkově je Sonett značkou, která představuje spojení mezi kvalitou, udržitelností a ohleduplností k životnímu prostředí a lidskému zdraví.

Cena

115230
1115230
2 položek celkem
Sonett Dětské mýdlo měsíček 200ml eco
Novinka
115 Kč bez DPH
115 Kč

Pěnivé mýdlo pro děti Sonett s měsíčkem je vhodné pro citlivou dětskou pokožku. Obsahuje měsíček lékařský s protizánětlivými a hojivými vlastnostmi. Jeho sladká ovocná vůně a...

4419
ac1c95f47059d3c693aab4069f1b9ace sonettbublifuknapln
Tip od maminek
190,08 Kč bez DPH
230 Kč

První mýdlové bubliny s bublifukem od Sonettu. Bio kvalita z raw materiálů. Zábava pro děti i dospělé. Obsah balení: 500 ml. Ekologická drogerie Sonett s přírodními...

954

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem