ZÁSILKY EXPEDUJEME I NA SLOVENSKO!

Pohádky a maléry

Vyrobeno v ČR Tip od maminek
Značka: Pop - pap
750 Kč 750 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2024
Možnosti doručení

  • Knížka "Pohádky a MALÉhRY" obsahuje 10 veselých dobrodružství.
  • Každá pohádka je plná podivuhodných postav a barevných obrázků.
  • Součástí knihy je malé kartónové divadlo s loutkami pro vlastní představení.
  • Představení se může odehrávat přímo z pohodlí domova.
  • Poznejte zábavné postavy jako Můva, kredencové strašidlo a další.

Detailní informace

Detailní popis produktu

"Pohádky a MALÉhRY" od českého nakladatelství Pop-Pap nabízejí deset veselých dobrodružství, plných podivuhodných bytostí a barevných obrázků. S touto knihou získáte také malé kartónové divadlo s loutkami, které umožní každému zahrát si vlastní pohádkové představení. Poznejte pohádkové postavy jako Můva, kredencové strašidlo nebo Emila - lesní strašidlo. Stačí otevřít knihu a začít číst, a můžete se ponořit do světa pohádek přímo z pohodlí svého domova!

Součástí kreativního balení je také:
Kartónové divadlo (leporelo) + sada 32 loutek a kulis k vystřižení
Vystřihni si Můvu, mámu, dědu, či čerta a zahrej si s kamarády i sourozenci vlastní pohádkové představení!

Ilustrace:
Karolína Stryková

Text:
Daniela Zbytovská

Technika: pevná vazba + leporelo
Ruční výroba
Formát: 225 x 300 mm / 180 stran
ISBN: 978-80-907386-1-4
Náklad: 1000 ks
Rok vydání: 2018

Ukázka textu: 

Emil se tedy vypravil do školy. Zaklepal na dveře ředitelny, a když se ozvalo „dále“, s radostným hýkáním vtrhl dovnitř. „Pomóóc!!!!“ křičela vysokým hláskem paní ředitelka Matlachová. „Chyťte toho chuligána! Volejte policii! Volejte číslo 158! Rychle, rychle, ať nám neuteče!“
Emil byl bohudíky rychlejší než celý pedagogický sbor a naštěstí byla paní učitelka tělocviku Janáčková zrovna s dětmi z páté bé na závodech přespolního běhu. Utekl do parku a vylezl na nejvyšší strom, kam už nikdo nedohlédl, a po chvilce neúspěšného hledání všichni zklamaně odešli. Přivolaní policisté si povzdechli: „Zase jeden nevydařený zásah! Ale, nebojte se, paní ředitelko, o bezpečnost školy se postaráme.“ Martinka si oddechla a zahalekala do koruny stromu, kde se Emil třásl strachy: „Měl jsi velké štěstí, že naše paní učitelka tělocviku nebyla ve škole. Ta by tě určitě dohonila a ani nechci pomyslet na to, jak by to s tebou dopadlo.“
Chvilku přemýšlela a pak dostala nápad: „Co takhle zkusit to na úřadě práce? Tam najdou práci pro každého.“ Emil kýval hlavou ze strany na stranu, jakože usilovně přemýšlí, a potom si řekl, že to tedy zkusí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky a doplňky
Záruka: 2 roky
Kategorie: Hry, Knihy

https://youtu.be/X8HkixGzFBI

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MB Avatar autora | 25.1.2024
Tuhle krásnou knihu jsem koupila neteřím k narozeninám. Obě rády tvoří, takže je tato kniha tím nejlepším dárkem. Je plná zajímavých příběhů, ilustrací a bonbónkem je vytvoření svého papírového divadla, scény, loutek, které vybarví, vystřihnou, nalepí na špejli a mohou začít hrát ;-). Nemohla jsem vybrat lépe!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

O pop - papu

 

Naše knihy jsou často dělané ručně a v malém nákladu. Spolupracujeme s mladými výtvarníky a velkou péči věnujeme také grafické úpravě, aby kniha rozvíjela i estetické cítění dítěte.

Zatímco nové technologie rychle zastarávají, papír je stále populární médium. Staňte se skrze něj součástí rozmanitých her a příběhů.
Zkuste je a hrajte si! Protože jak říkáme: “Přečtením to nekončí!”
Zažijte jedinečné papírové dobrodružství s POP – PAP knižní kolekcí!