ZÁSILKY EXPEDUJEME I NA SLOVENSKO!

HEXBUG

Společnost VEX Robotics se řadí mezi přední poskytovatele vzdělávacích a soutěžních robotických produktů pro školy, univerzity a týmy robotiky po celém světě. Jejich produktové řady VEX IQ a VEX EDR se zaměřují na základní a střední školy, poskytujíc cenově dostupná řešení pro výuku robotiky.

HEXBUG VEX, značka a produktová řada, byla vyvinuta s cílem umožnit dětem pozitivní zkušenost s robotikou již v mladém věku. Značka HEXBUG je známá pro své unikátní vlastnosti, fyzikální principy a technická řešení, stejně jako pro své poutavé barevné provedení.

Díky jedinečné spolupráci si značka HEXBUG VEX získala prestižní ocenění "Vzdělávací hračka roku 2016 - Toy of the Year (TOTY)" za stavebnici Robotického ramene. Tato cena dává potvrzení kvality a inovativnosti produktů HEXBUG VEX a jejich schopnosti podnítit zájem dětí o vědu a techniku.

Cena

249250
1249250
1 položek celkem
nano nitro
Novinka
HEXBUG Nano brouk GID
Skladem (2 ks)
205,79 Kč bez DPH
249 Kč

Nano brouk: Malý robotický společník pro vaše děti. Neomezená zábava: Stačí ho pustit do prostoru a sledovat jeho dobrodružství. Ideální pro stavebnice: Skvělý doplněk k...

2454

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem