ZÁSILKY EXPEDUJEME I NA SLOVENSKO!

Emiimio

Emiimio je značka, která vznikla z autentické lásky k dětem a vášni pro šití. Začalo to v roce 2018, kdy Romča, zakladatelka značky, přivítala svou první dceru Emičku a poprvé usedla za šicí stroj během mateřské dovolené. Co začalo jako koníček se brzy proměnilo v každodenní poslání. V dubnu 2019 se Romča rozhodla sdílet své výtvory na Instagramu a okamžitě zaznamenala zájem prvních zákaznic. Postupně rostla poptávka po různých dětských produktech, a tak se sortiment rozšiřoval až do dnešní podoby, kdy Emiimio nabízí kompletní výbavičku pro miminka, od postýlek až po oblečení a doplňky.

Značka Emiimio není jen o výrobě produktů pro děti, ale o vytváření zážitků a příběhů. Jméno "Emiimio" pochází z Eminky, díky které všechno začalo. Je to zkratka "EMI - I - MIO", což znamená "Moje Emma". Sídlo Emiimio se nachází v Nové Pace, na pomezí Českého ráje a Podkrkonoší, kde tým tvoří skvělé a šikovné ženy - maminčiny, které chápou potřeby jiných maminčiných a jejich dětí.

Značka Emiimio klade důraz na kvalitu, udržitelné materiály a originální design inspirovaný přírodou. Jejich výrobky jsou ručně šité s láskou a péčí od začátku do konce. Barevné kombinace a vzory jsou jemné a harmonické, což vytváří unikátní a příjemný estetický dojem.

V Emiimio si cení každého klienta a jsou hrdí, že mohou být součástí takových krásných příběhů, jako je příchod nového člena do rodiny. Váží si důvěry, kterou jim rodiče projevují tím, že si vybírají jejich produkty pro své děti. S láskou a respektem k vám i vašim dětem, Romča a tým Emiimio.

Cena

690691
1690691
2 položek celkem
soft černé 1
Tip od maminek
570,25 Kč bez DPH
690 Kč

Letní softshell materiál Ideální pro letní deštivé dny a přechodové počasí jara/podzimu Vhodné pro batolata Mechanická odolnost pro dlouhou životnost Vysoká prodyšnost pro...

2298/80
sof kalhoty teplé 2
Tip od maminek
570,25 Kč bez DPH
690 Kč

Emiimio zimní softshell kalhoty s hřejivou fleece vrstvou. Ideální pro chladný podzim a celou zimu. Odolné a pohodlné, ideální i pro batolata. Mechanicky odolný materiál pro...

2295/80

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem