ZÁSILKY EXPEDUJEME I NA SLOVENSKO!

Balancující kaktus

Video
Značka: Plan Toys
898 Kč 742,15 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

  • Zábavná a vzrušující hračka: Balanční kaktus od společnosti Plan Toys je neodolatelná dětská hračka, která zajišťuje spoustu zábavy a vzrušení.

  • Rozvoj dovedností: Tato hračka je více než jen hrou - spojuje zábavu s vývojem důležitých dovedností jako je hmatová citlivost a jemná motorika.

  • Kreativní konstrukce: Jedná se o šikovnou kombinaci balanční hry a kreativní konstrukce, která podporuje rozvoj dětského logického myšlení a koncentrace.

  • Ekologicky šetrná: Vyrobena z kaučukového dřeva, tato hračka není jen odolná, ale také ohleduplná k životnímu prostředí, což je důležité pro naši planetu.

  • Sada obsahuje 19 částí: Každá sestava kaktusu obsahuje celkem 19 dílků různých barev, které lze snadno zapíchnout do základny.

  • Rozměry: 23,6 cm x 21,6 cm x 23,8 cm - ideální velikost pro hravé konstrukce a zábavné soutěže.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme vám úžasnou dětskou naučnou hračku od společnosti Plan Toys, která zaručeně potěší vaše děti. Balanční kaktus je zábavná a vzrušující hračka, která spojuje zábavu s rozvojem důležitých dovedností jako je hmatová citlivost a jemná motorika. Tato jedinečná sada se snadno stane neodolatelným středem pozornosti vašich malých ratolestí. Jde o šikovnou kombinaci balanční hry a kreativní konstrukce. Sestavování kaktusu je úkol, který rozvíjí dětské logické myšlení a koncentraci. Každý z 18 dílků různých barev lze snadno zapíchnout do základny, a tak postavit ohromující kaktus - ten, kdo udrží kaktus stabilní, ten vítězí. Zaujme vás, že tato hračka je vyrobena z kaučukového dřeva, což ji činí nejenom odolnou, ale také ohleduplnou k životnímu prostředí. Ekologické zázemí této hračky je důležité, protože věříme, že každá hračka může být zábavná a současně šetrná k naší planetě. Přineste do svého domova nejenom skvělou zábavu, ale také učení plné radosti. Balanční kaktus je hračka, která spojuje zábavu, rozvoj dovedností a lásku k přírodě.

Sada obsahuje celkem 19 částí.

Rozměry: 23,6 cm x 21,6 cm x 23,8 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky a doplňky
Záruka: 2 roky
Kategorie: Hry, Naučné

Jak se staví kaktus!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PlanToys je již 40 let úspěšně fungující firma v oboru výroby vysoce kvalitních ekologických hraček.

Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, je výroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitního materiálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solární energie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádné produkci odpadu.

PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokou kvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).

Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), což vypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného a zdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby se zdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jako jsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracuje s maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky, které mohou těmto dětem pomoci.

Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky ocenění z celého světa.

Přednosti PlanToys hraček:

  • Prvotřídní materiály a záměrně vybrané zdroje mají za následek kvalitní hračky, které nepoškozují životní prostředí.
  • Díky jednoduchému designu jsou hračky PlanToys stylové, odolné a nadčasové.
  • Výrobce používá netoxická barviva na vodní bázi, která udržují strukturu dřevěných hraček - udržují je co nejblíže jejich původní povaze.