ZÁSILKY EXPEDUJEME I NA SLOVENSKO!

Držák Utupeg

Novinka Vyrobeno v ČR
Značka: Utukutu
529 Kč 437,19 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

  • Jednoduché použití: Stačí přišroubovat Utupegu do zdi a pověsit na něj houpačku Spectra nebo Climbou triangl.
  • Držák je třeba přišroubovat do dostatečné výšky, aby děti nebyly motivovány ke šplhání vzhůru.
  • Upozornění: Utupegu není určen k šplhání a nejedná se o hračku.
  • Materiál: Březová překližka s barevným tiskem.
  • Balení obsahuje držák v rozloženém stavu, šrouby a imbusový klíč pro sestavení.
  • Montáž je velmi jednoduchá a můžete ji provést s dětmi.
  • Je nutné dokoupit jištění do zdi a vhodné šrouby podle typu zdi, do které Utupegu upevníte.

 

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Utupeg - Bezpečný Držák pro Houpačku Spectra od UTUKUTU

Utupeg je ideálním doplňkem pro vaši houpačku, který zajistí bezpečné a stabilní upevnění ke zdi. S jeho jednoduchou montáží, která zahrnuje přišroubování do zdi, můžete snadno a spolehlivě pověsit vaši houpačku Spectra

Balení obsahuje veškeré potřebné součástky pro montáž, včetně šroubů a návodu k instalaci.

Ujistěte se, že Utupeg je správně připevněn ve vhodné výšce, aby nedocházelo k riziku nebezpečného šplhání dětí. Pamatujte, že Utupeg není určen k šplhání a měl by být používán pouze pro zavěšení houpačky Spectra.

S Utupekem získáte bezpečné a spolehlivé upevnění pro vaši houpačku, což přináší klid a radost při hraní vašich dětí.

Musíte dokoupit jištění do zdi a šrouby, kterými držák ukotvíte. Je to z důvodu, že do každé zdi je potřeba jiný materiál. A většina z nás dvě hmoždinky a 2 černé šrouby vhodné do stěny doma má.

Doplňkové parametry

Kategorie: UTUKUTU
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Utukutu je vše, na čem vám záleží 

 

kvalita

Kvalita

Kvalita je pro nás/vás nadevše. Víme, že chcete hračky, které vydrží i ta nejdivočejší dobrodružství a nesedne na ně prach po pár použitích. Proto jdeme proti stereotypům, dáváme si záležet na výběru materiálů i poctivém zpracování, abychom vyrobili pro vaše děti hračky, které mohou zdědit i další generace.

 

 bezpecnost

Bezpečnost

Dětský svět je jedna velká divočina, která vaše myšlenky na bezpečnost a zdraví vašich dětí udržuje neustále ve střehu. Být rodičem aktivních dětí je někdy vyčerpávající. Proto jsme tak pyšní na to, že s utukutími hračkami si alespoň na chvíli můžete odpočinout. Při návrhu hraček spolupracujeme s odborníky na zdravý pohyb dětí a hračky testujeme v akreditovaném institutu pro kontrolu a certifikaci hraček a splňují nejpřísnější EU normy. O certifikátech a o tom, jak hračky vznikají si můžete přečíst více v článku Hračky pro děti, co to znamená a obnáší.

 

design 

Design

Myslíme na rodiče, kteří mají skvělý vkus a doma to chtějí mít vymazlené i tehdy, když mají děti hrací koutek třeba v obýváku. Utukutí hračky proto navrhujeme tak, aby nejen skvěle sloužily dětem, ale staly se i přirozenou součástí interiéru.

 

 ekologie

Ekologie

Máte rádi přírodu, záleží vám na prostředí kolem sebe a nakupujete zodpovědně a uvědoměle. Budeme si skvěle rozumět, protože my také! Být ekologičtí je pro nás norma a máme radost, že vám můžeme nabídnout hračky ze dřeva ze šetrně obhospodařovaných lesů. I pro barvy a laky platí, že používáme pouze ty kvalitní, certifikované a ekologické, takže si můžete být jistí, že vaše dítko bude v bezpečí, i když se mu zachce hračky ožužlávat. A všechny naše obaly můžete samosebou recyklovat.

 

komunita 

Komunita

Naše komunita jste v prvé řadě vy a vaše utukuťata. Velcí i malí zákazníci. Designéři. Partneři. Obchody a e-shopy. A v neposlední řadě tým lidí, který pro vás Utukutu tvoří, dennodenně vyrábí a s láskou se o vás stará, aby se vám u nás hezky nakupovalo.

Jsme na vás hrdí, že jste se rozhodli nákupem podpořit poctivé řemeslo a lidi, kteří mu dávají  krásnou podobu. Podobu, která pomáhá dětem s objevováním světa bezpečně a hravě.