ZÁSILKY EXPEDUJEME I NA SLOVENSKO!

Climbou triangl

Vyrobeno v ČR Video
Značka: Utukutu
3 640 Kč 3 008,26 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení

  • Skvělá psychomotorická pomůcka pro celkový rozvoj dětí
  • Bezpečné osahávání a trénink tělesné koordinace
  • Podpora pro zažívání pocity úspěchu a rozvoj hrubé motoriky
  • Vhodný pro nejmenší batolata i starší děti
  • Oblíbený prvek v opičí dráze nebo pro samostatné dobrodružství
  • Postupný trénink přináší dětem nové dovednosti a radost ze zdokonalování

Detailní informace

Detailní popis produktu

Climbou triangl od značky Utukutu je skvělá psychomotorická pomůcka pro děti, která podporuje jejich celkový rozvoj. Díky němu si děti mohou bezpečně osahávat a trénovat svou tělesnou koordinaci, zažívat pocity úspěchu a rozvíjet hrubou motoriku. Tento trojúhelník je určen již pro nejmenší batolata, která se teprve seznamují se světem výšek, až po starší děti. Climbou triangl je oblíbeným prvkem jako součást opičí dráhy či pro samostatné dobrodružství. Díky postupnému tréninku na něm děti získávají nové dovednosti a zažívají radost ze sebezdokonalování

Doplňkové parametry

Kategorie: UTUKUTU
Záruka: 2 roky

Climbou triangl jak funguje ?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Utukutu je vše, na čem vám záleží 

 

kvalita

Kvalita

Kvalita je pro nás/vás nadevše. Víme, že chcete hračky, které vydrží i ta nejdivočejší dobrodružství a nesedne na ně prach po pár použitích. Proto jdeme proti stereotypům, dáváme si záležet na výběru materiálů i poctivém zpracování, abychom vyrobili pro vaše děti hračky, které mohou zdědit i další generace.

 

 bezpecnost

Bezpečnost

Dětský svět je jedna velká divočina, která vaše myšlenky na bezpečnost a zdraví vašich dětí udržuje neustále ve střehu. Být rodičem aktivních dětí je někdy vyčerpávající. Proto jsme tak pyšní na to, že s utukutími hračkami si alespoň na chvíli můžete odpočinout. Při návrhu hraček spolupracujeme s odborníky na zdravý pohyb dětí a hračky testujeme v akreditovaném institutu pro kontrolu a certifikaci hraček a splňují nejpřísnější EU normy. O certifikátech a o tom, jak hračky vznikají si můžete přečíst více v článku Hračky pro děti, co to znamená a obnáší.

 

design 

Design

Myslíme na rodiče, kteří mají skvělý vkus a doma to chtějí mít vymazlené i tehdy, když mají děti hrací koutek třeba v obýváku. Utukutí hračky proto navrhujeme tak, aby nejen skvěle sloužily dětem, ale staly se i přirozenou součástí interiéru.

 

 ekologie

Ekologie

Máte rádi přírodu, záleží vám na prostředí kolem sebe a nakupujete zodpovědně a uvědoměle. Budeme si skvěle rozumět, protože my také! Být ekologičtí je pro nás norma a máme radost, že vám můžeme nabídnout hračky ze dřeva ze šetrně obhospodařovaných lesů. I pro barvy a laky platí, že používáme pouze ty kvalitní, certifikované a ekologické, takže si můžete být jistí, že vaše dítko bude v bezpečí, i když se mu zachce hračky ožužlávat. A všechny naše obaly můžete samosebou recyklovat.

 

komunita 

Komunita

Naše komunita jste v prvé řadě vy a vaše utukuťata. Velcí i malí zákazníci. Designéři. Partneři. Obchody a e-shopy. A v neposlední řadě tým lidí, který pro vás Utukutu tvoří, dennodenně vyrábí a s láskou se o vás stará, aby se vám u nás hezky nakupovalo.

Jsme na vás hrdí, že jste se rozhodli nákupem podpořit poctivé řemeslo a lidi, kteří mu dávají  krásnou podobu. Podobu, která pomáhá dětem s objevováním světa bezpečně a hravě.