ZÁSILKY EXPEDUJEME I NA SLOVENSKO!

Houpačka Spectra - natural

Novinka Vyrobeno v ČR
Značka: Utukutu
3 640 Kč 3 008,26 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení

  • Houpačka Spectra od firmy Utukutu: multifunkční hračka pro děti
  • Podporuje fyziologický vývoj a kreativní hru
  • Navržena s ohledem na bezpečnost a kvalitu české výroby
  • Roste s dítětem, poskytuje bezpečné prostředí pro rozvoj motorických dovedností
  • Spojení houpačky, klouzačky, prolézačky, pultíku, sedátka a skrýše
  • Vhodná pro děti od 1 do 6 let, nosnost 60 kg
  • Splňuje normy pro nezávadnost a bezpečnost, certifikace ČSN EN 71
  • Dodávána v rozloženém stavu s jednoduchými instrukcemi pro montáž

Detailní informace

Detailní popis produktu

Houpačka Spectra od firmy Utukutu je ideální volbou pro rodiče, kteří chtějí podpořit fyziologický vývoj svých dětí a zároveň je povzbudit k tvůrčí hře. Tato multifunkční hračka je navržena s ohledem na bezpečnost, kvalitu české výroby a atraktivní design.

S kombinací houpačky, klouzačky, prolézačky, pultíku, sedátka a skrýše poskytuje dětem nekonečné možnosti zábavy a objevování.

Houpačka Spectra je navržena tak, aby rostla s vaším dítětem. Díky tyčce, kterou se dítě drží, je zaručena správná ergonomie a podpora správné polohy těla. Tato nenásilná forma tréninku pomáhá zlepšovat motorické dovednosti, rozvíjet rovnováhu a posilovat stabilizační systém těla, přičemž stimuluje funkci obou hemisfér mozku.

Houpačka Spectra je dostatečně prostorná pro dvě děti a má bezpečnostní prvky, které zabrání převrácení. Díky tyčce je vhodná i pro nejmenší děti, které se tak mohou bezpečně držet ve správné pozici, což podporuje správný vývoj jejich kloubů, včetně ramen a loktů.

Vyrobeno v České republice s použitím pouze netoxických barev s atestem pro dětské hračky a důkladně testovaného dřeva, houpačka Spectra je ekologicky šetrná a bezpečná pro vaše děti. Výrobní proces je plně udržitelný a probíhá v souladu s nejvyššími standardy kvality.

Jak je dodávána? 

Houpačku Spectra dodáváme v rozloženém stavu, ale s jednoduchými instrukcemi pro montáž, kterou zvládnete snadno a rychle. Včetně technických parametrů: Materiál: březová překližka s jedinečnou přírodní kresbou, Rozměr: 75 x 43 x 45 cm, Váha: 6,3 kg, Nosnost: 60 kg, Doporučený věk: 1–6 let.

Houpačka Spectra splňuje specifikované normy a má certifikaci ČSN EN 71, č.1-3 pro nezávadnost a bezpečnost, udělenou Technickým a zkušebním ústavem. Buďte součástí tohoto bezpečného a zábavného prostředí pro vaše děti s houpačkou Spectra! #houpačka #dětskéhračky #českávýroba #utukutu

Doplňkové parametry

Kategorie: UTUKUTU
Záruka: 2 roky

https://youtu.be/ASDkU8YdL58

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Utukutu je vše, na čem vám záleží 

 

kvalita

Kvalita

Kvalita je pro nás/vás nadevše. Víme, že chcete hračky, které vydrží i ta nejdivočejší dobrodružství a nesedne na ně prach po pár použitích. Proto jdeme proti stereotypům, dáváme si záležet na výběru materiálů i poctivém zpracování, abychom vyrobili pro vaše děti hračky, které mohou zdědit i další generace.

 

 bezpecnost

Bezpečnost

Dětský svět je jedna velká divočina, která vaše myšlenky na bezpečnost a zdraví vašich dětí udržuje neustále ve střehu. Být rodičem aktivních dětí je někdy vyčerpávající. Proto jsme tak pyšní na to, že s utukutími hračkami si alespoň na chvíli můžete odpočinout. Při návrhu hraček spolupracujeme s odborníky na zdravý pohyb dětí a hračky testujeme v akreditovaném institutu pro kontrolu a certifikaci hraček a splňují nejpřísnější EU normy. O certifikátech a o tom, jak hračky vznikají si můžete přečíst více v článku Hračky pro děti, co to znamená a obnáší.

 

design 

Design

Myslíme na rodiče, kteří mají skvělý vkus a doma to chtějí mít vymazlené i tehdy, když mají děti hrací koutek třeba v obýváku. Utukutí hračky proto navrhujeme tak, aby nejen skvěle sloužily dětem, ale staly se i přirozenou součástí interiéru.

 

 ekologie

Ekologie

Máte rádi přírodu, záleží vám na prostředí kolem sebe a nakupujete zodpovědně a uvědoměle. Budeme si skvěle rozumět, protože my také! Být ekologičtí je pro nás norma a máme radost, že vám můžeme nabídnout hračky ze dřeva ze šetrně obhospodařovaných lesů. I pro barvy a laky platí, že používáme pouze ty kvalitní, certifikované a ekologické, takže si můžete být jistí, že vaše dítko bude v bezpečí, i když se mu zachce hračky ožužlávat. A všechny naše obaly můžete samosebou recyklovat.

 

komunita 

Komunita

Naše komunita jste v prvé řadě vy a vaše utukuťata. Velcí i malí zákazníci. Designéři. Partneři. Obchody a e-shopy. A v neposlední řadě tým lidí, který pro vás Utukutu tvoří, dennodenně vyrábí a s láskou se o vás stará, aby se vám u nás hezky nakupovalo.

Jsme na vás hrdí, že jste se rozhodli nákupem podpořit poctivé řemeslo a lidi, kteří mu dávají  krásnou podobu. Podobu, která pomáhá dětem s objevováním světa bezpečně a hravě.