ZÁSILKY EXPEDUJEME I NA SLOVENSKO!

Chyty k desce

Novinka Vyrobeno v ČR
Značka: Utukutu
390 Kč 322,31 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Nástavce pro horolezecké chyty pro Climbou deskovou stěnu od Utukutu:

  • 6 precizně obroušených chytů pro ideální úchop.
  • Transformuje ploché šprušle v horolezeckou stěnu.
  • Vyrobeno z březové překližky s unikátní přírodní kresbou.
  • Součástí jsou šrouby pro snadné uchycení k Desce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Utukutu přináší inovativní nástavce - horolezecké chyty, které transformují vaši Climbou deskovou stěnu na skutečnou horolezeckou výzvu.

Sestava obsahuje šest pečlivě obroušených chytů, které dokonale padnou do dětských rukou, a tak zajistí bezpečný a zábavný horolezecký zážitek. Vyrobeno z kvalitní březové překližky s jedinečným přírodním vzorem a dodáváno s šrouby pro snadnou instalaci na vaši Climbou desku. Díky této inovativní výbavě se vaše děti mohou těšit na bezpečné lezecké dobrodružství přímo ve vašem domově.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: UTUKUTU
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Utukutu je vše, na čem vám záleží 

 

kvalita

Kvalita

Kvalita je pro nás/vás nadevše. Víme, že chcete hračky, které vydrží i ta nejdivočejší dobrodružství a nesedne na ně prach po pár použitích. Proto jdeme proti stereotypům, dáváme si záležet na výběru materiálů i poctivém zpracování, abychom vyrobili pro vaše děti hračky, které mohou zdědit i další generace.

 

 bezpecnost

Bezpečnost

Dětský svět je jedna velká divočina, která vaše myšlenky na bezpečnost a zdraví vašich dětí udržuje neustále ve střehu. Být rodičem aktivních dětí je někdy vyčerpávající. Proto jsme tak pyšní na to, že s utukutími hračkami si alespoň na chvíli můžete odpočinout. Při návrhu hraček spolupracujeme s odborníky na zdravý pohyb dětí a hračky testujeme v akreditovaném institutu pro kontrolu a certifikaci hraček a splňují nejpřísnější EU normy. O certifikátech a o tom, jak hračky vznikají si můžete přečíst více v článku Hračky pro děti, co to znamená a obnáší.

 

design 

Design

Myslíme na rodiče, kteří mají skvělý vkus a doma to chtějí mít vymazlené i tehdy, když mají děti hrací koutek třeba v obýváku. Utukutí hračky proto navrhujeme tak, aby nejen skvěle sloužily dětem, ale staly se i přirozenou součástí interiéru.

 

 ekologie

Ekologie

Máte rádi přírodu, záleží vám na prostředí kolem sebe a nakupujete zodpovědně a uvědoměle. Budeme si skvěle rozumět, protože my také! Být ekologičtí je pro nás norma a máme radost, že vám můžeme nabídnout hračky ze dřeva ze šetrně obhospodařovaných lesů. I pro barvy a laky platí, že používáme pouze ty kvalitní, certifikované a ekologické, takže si můžete být jistí, že vaše dítko bude v bezpečí, i když se mu zachce hračky ožužlávat. A všechny naše obaly můžete samosebou recyklovat.

 

komunita 

Komunita

Naše komunita jste v prvé řadě vy a vaše utukuťata. Velcí i malí zákazníci. Designéři. Partneři. Obchody a e-shopy. A v neposlední řadě tým lidí, který pro vás Utukutu tvoří, dennodenně vyrábí a s láskou se o vás stará, aby se vám u nás hezky nakupovalo.

Jsme na vás hrdí, že jste se rozhodli nákupem podpořit poctivé řemeslo a lidi, kteří mu dávají  krásnou podobu. Podobu, která pomáhá dětem s objevováním světa bezpečně a hravě.