ZÁSILKY EXPEDUJEME I NA SLOVENSKO!

Hasičská sada

Bestseller
Značka: Plan Toys
1 270 Kč 1 049,59 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení

  • Hasičská sada od Plan Toys pro děti od 3 let.
  • Obsahuje nastavitelnou helmu, vestu, megafon, hasicí přístroj, hadici s vodou, baterku, sekerku a vysílačku.
  • Podporuje rozvoj představivosti, sociálního vnímání a kreativity.
  • Ideální pro simulaci hasičských zásahů a hraní role.
  • Bezpečné materiály a kvalitní zpracování pro dlouhodobou zábavu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme úžasnou hasičskou sadu od společnosti Plan Toys! S touto kompletní sadou se vaše děti mohou přeměnit na skutečné hrdiny a zažít dobrodružství hasičů. Obsahuje vše, co potřebují pro simulaci hasičských zásahů - nastavitelnou helmu, vestu, megafon, hasicí přístroj, hadici s vodou, baterku, sekerku a dokonce i vysílačku. Vaše děti budou moci řešit různé nouzové situace a objevovat, jaké to je být skutečným hasičem!

Tato sada není jen o zábavě, ale také podporuje rozvoj dětské představivosti, sociálního vnímání, kreativity, slovní zásoby a komunikačních schopností. Je ideální pro děti od 3 let a nabízí nekonečné možnosti hraní a učení. Díky kvalitnímu zpracování a bezpečným materiálům můžete mít jistotu, že vaše děti budou v bezpečí a zábava s touto hasičskou sadou bude dlouhodobá a plná radosti. Připravte se na dobrodružství plné vzrušení a staňte se součástí hasičského týmu!

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky a doplňky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PlanToys je již 40 let úspěšně fungující firma v oboru výroby vysoce kvalitních ekologických hraček.

Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, je výroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitního materiálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solární energie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádné produkci odpadu.

PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokou kvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).

Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), což vypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného a zdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby se zdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jako jsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracuje s maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky, které mohou těmto dětem pomoci.

Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky ocenění z celého světa.

Přednosti PlanToys hraček:

  • Prvotřídní materiály a záměrně vybrané zdroje mají za následek kvalitní hračky, které nepoškozují životní prostředí.
  • Díky jednoduchému designu jsou hračky PlanToys stylové, odolné a nadčasové.
  • Výrobce používá netoxická barviva na vodní bázi, která udržují strukturu dřevěných hraček - udržují je co nejblíže jejich původní povaze.