ZÁSILKY EXPEDUJEME I NA SLOVENSKO!

Šněrovací bota " Orchard"

Novinka
Značka: Plan Toys
315 Kč 260,33 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení

  • Šněrovací bota " Orchard" - rozvíjí motorické schopnosti a logické myšlení.
  • Učí děti vázat tkaničky.
  • Rozměry: 7 x 11 x 4 cm.
  • Vhodné pro děti od 3 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šněrovací botička od Plan Toys je nejen zábavnou hračkou, ale také užitečným nástrojem pro rozvoj motorických dovedností a logického myšlení u dětí. S touto botičkou se děti naučí vázat tkaničky, což je důležitý milník ve vývoji jejich jemné motoriky a koordinace rukou a očí. Díky kompaktním rozměrům je ideální pro malé dětské ruce a snadno se vejde do batohu či tašky na cesty. Navíc je vyrobena z kvalitního a bezpečného materiálu od společnosti Plan Toys, která je známá svým závazkem k ekologické a udržitelné výrobě hraček. S touto šněrovací botičkou se vaše děti nejen baví, ale také se učí důležitou dovednost, která jim poslouží po celý jejich život. Ideální pro děti od 3 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky a doplňky
Záruka: 2 roky
Kategorie: Naučné

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PlanToys je již 40 let úspěšně fungující firma v oboru výroby vysoce kvalitních ekologických hraček.

Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, je výroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitního materiálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solární energie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádné produkci odpadu.

PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokou kvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).

Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), což vypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného a zdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby se zdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jako jsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracuje s maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky, které mohou těmto dětem pomoci.

Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky ocenění z celého světa.

Přednosti PlanToys hraček:

  • Prvotřídní materiály a záměrně vybrané zdroje mají za následek kvalitní hračky, které nepoškozují životní prostředí.
  • Díky jednoduchému designu jsou hračky PlanToys stylové, odolné a nadčasové.
  • Výrobce používá netoxická barviva na vodní bázi, která udržují strukturu dřevěných hraček - udržují je co nejblíže jejich původní povaze.