ZÁSILKY EXPEDUJEME I NA SLOVENSKO!

Bobří hráz

Novinka
Značka: Plan Toys
664 Kč 548,76 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2024
Možnosti doručení

  • Hra pro 1-4 hráče od značky Plan Toys
  • Pomozte bobrovi u přehrady a zachraňte ho před pádem
  • Použijte speciální tyč na vytlačení dílků bez pádu bobra
  • Rozvíjí koordinaci rukou a očí, strategické schopnosti a trpělivost
  • Vhodné pro děti od 3 let
  • Zábavná hra pro celou rodinu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pomozte bobrovi u přehrady s touto originální hrou od značky Plan Toys! Hra je určena pro 1-4 hráče, nejen pro děti, ale i pro dospělé, kteří se chtějí pobavit a zároveň trénovat své dovednosti. Použijte speciální tyč na vytlačení jednotlivých dílků, aniž byste způsobili pád bobra. Zachráníte-li život bobrovi, stáváte se vítězem této napínavé hry!

Hra Pomozte bobrovi u přehrady je skvělým nástrojem pro rozvoj koordinace rukou a očí, strategického myšlení a trpělivosti u dětí od 3 let. S touto hrou se vaše děti nejen pobaví, ale také se naučí důležité dovednosti v přátelském a soutěživém prostředí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky a doplňky
Záruka: 2 roky
Kategorie: Hry

https://youtu.be/R_FZYK_Dm7I

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PlanToys je již 40 let úspěšně fungující firma v oboru výroby vysoce kvalitních ekologických hraček.

Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, je výroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitního materiálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solární energie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádné produkci odpadu.

PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokou kvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).

Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), což vypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného a zdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby se zdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jako jsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracuje s maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky, které mohou těmto dětem pomoci.

Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky ocenění z celého světa.

Přednosti PlanToys hraček:

  • Prvotřídní materiály a záměrně vybrané zdroje mají za následek kvalitní hračky, které nepoškozují životní prostředí.
  • Díky jednoduchému designu jsou hračky PlanToys stylové, odolné a nadčasové.
  • Výrobce používá netoxická barviva na vodní bázi, která udržují strukturu dřevěných hraček - udržují je co nejblíže jejich původní povaze.