ZÁSILKY EXPEDUJEME I NA SLOVENSKO!

Tučňák

Značka: Plan Toys
366 Kč 302,48 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení

 • Tučňák od značky PlanToys pro nejmenší
 • Podporuje rozvoj motorických dovedností a koordinaci oko-ruka
 • Vyrobeno ekologicky z kaučukovníku a organických pigmentů
 • Bez chemických látek a s vodou ředitelnými barvami
 
 
 

 •  

   
   
   

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dopřejte i těm nejmenším tu nejkvalitnější zábavu s tučňákem od značky PlanToys, který je ideálním společníkem pro vaše malé batolata. Tato hračka není jen zábavná, ale také podporuje rozvoj zrakových schopností dětí. Stačí jemně zatlačit na tučňáka a pozorovat, jak se klopí a pohybuje se ze strany na stranu. Zahrněte tuto hračku do volné hry, vymýšlejte příběhy a sledujte, jak se vaše batole vesele baví s touto krásnou dřevěnou hračkou.

Tučňák podporuje rozvoj motorických dovedností, koordinaci oko-ruka a podněcuje dětskou představivost a emocionální projev.

Vyrobeno s ohledem na udržitelnost z kaučukovníku, bez použití chemických látek, s lepidly bez formaldehydu a použitím organických pigmentů a vodou ředitelných barviv. S tučňákem od PlanToys se můžete cítit dobře nejen zábavně, ale i ekologicky

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky a doplňky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PlanToys je již 40 let úspěšně fungující firma v oboru výroby vysoce kvalitních ekologických hraček.

Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, je výroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitního materiálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solární energie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádné produkci odpadu.

PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokou kvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).

Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), což vypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného a zdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby se zdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jako jsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracuje s maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky, které mohou těmto dětem pomoci.

Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky ocenění z celého světa.

Přednosti PlanToys hraček:

 • Prvotřídní materiály a záměrně vybrané zdroje mají za následek kvalitní hračky, které nepoškozují životní prostředí.
 • Díky jednoduchému designu jsou hračky PlanToys stylové, odolné a nadčasové.
 • Výrobce používá netoxická barviva na vodní bázi, která udržují strukturu dřevěných hraček - udržují je co nejblíže jejich původní povaze.