ZÁSILKY EXPEDUJEME I NA SLOVENSKO!

Set - Divoká zvířata

Tip od maminek
Značka: Plan Toys
640 Kč 528,93 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2024
Možnosti doručení

 • Sada divokých zvířátek od Plan Toys
 • Obsahuje zebry, slona, žirafu a lva
 • Ideální pro rozvoj motoriky a představivosti dětí
 • Bezpečné a šetrné k životnímu prostředí
 • Vhodné pro děti od 1 roku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada divokých zvířátek od renomované značky Plan Toys přináší nejen zábavu, ale i vzrušující možnost pro rozvoj dovedností vašich nejmenších. Obsahuje čtyři roztomilá dřevěná zvířátka - zebry, slona, žirafu a lva, která jsou ideální pro malé ručky dětí. Hraní s těmito figurkami podporuje rozvoj představivosti a motoriky dětí, zatímco rodiče mohou využít obrázky k vyprávění příběhů, procvičování pozorovacích schopností a učení o zvířatech. Vyrobeno z ekologicky šetrného materiálu PlanWood, tato sada je nejen bezpečná pro děti, ale také šetrná k životnímu prostředí.  Tato sada je vhodná pro děti od 1 roku věku, nabízí nekonečné hodiny zábavy a učení.

Rozměry: 

 • Slon cca 7,3 cm x 6,1 cm x 2,7 cm
 • Zebra cca 7,7 cm x 7 cm x 2,9 cm
 • Žirafa cca 5 cm x 9,1 cm x 2,5 cm 
 • Lev cca 6,6 cm x 5,3 cm x 2,8 cm

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky a doplňky
Záruka: 2 roky
Kategorie: Naučné

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PlanToys je již 40 let úspěšně fungující firma v oboru výroby vysoce kvalitních ekologických hraček.

Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, je výroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitního materiálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solární energie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádné produkci odpadu.

PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokou kvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).

Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), což vypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného a zdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby se zdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jako jsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracuje s maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky, které mohou těmto dětem pomoci.

Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky ocenění z celého světa.

Přednosti PlanToys hraček:

 • Prvotřídní materiály a záměrně vybrané zdroje mají za následek kvalitní hračky, které nepoškozují životní prostředí.
 • Díky jednoduchému designu jsou hračky PlanToys stylové, odolné a nadčasové.
 • Výrobce používá netoxická barviva na vodní bázi, která udržují strukturu dřevěných hraček - udržují je co nejblíže jejich původní povaze.