ZÁSILKY EXPEDUJEME I NA SLOVENSKO!

Sada pečiva

939 Kč 776,03 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení

  • Sada pečiva od značky Plan Toys pro rodinné pikniky nebo snídaně
  • Obsahuje 4 odnímatelné rohlíky, preclík, croissant, bagel, bagetu, nůž a látkový sáček na uskladnění
  • Rozvíjí fantazii, koordinaci, jazykové dovednosti a kreativní myšlení
  • Skvělý doplněk do každé dětské kuchyňky
  • Rozměry: 4,5 cm x 9,2 cm x 2,9 cm
  • Vhodné pro děti od 2 let

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Připravte se na rodinný piknik v parku nebo na velkou snídani s touto úžasnou sadou pečiva od značky Plan Toys, která potěší i toho největšího mlsouna. Tato sada nejenže poskytuje zábavu, ale také pomáhá rozvíjet fantazii, koordinaci, jazykové dovednosti, komunikační schopnosti a kreativní myšlení.

Obsah sady zahrnuje 4 odnímatelné rohlíky, preclík, croissant, bagel, bagetu, nůž a látkový sáček na uskladnění. Každý kousek je pečlivě navržen tak, aby připomínal skutečné pečivo, což podněcuje fantazii a kreativitu dětí. Tato sada je skvělým doplňkem do každé dětské kuchyňky, ať už pro malé kuchaře nebo kuchařky.

Rozměry sady jsou 4,5 cm x 9,2 cm x 2,9 cm, a je vhodná pro děti od 2 let. Přineste do svého domova další rozměr zábavy a učení s touto úžasnou sadou pečiva od značky Plan Toys.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky a doplňky
Záruka: 2 roky
Kategorie: Naučné

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PlanToys je již 40 let úspěšně fungující firma v oboru výroby vysoce kvalitních ekologických hraček.

Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, je výroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitního materiálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solární energie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádné produkci odpadu.

PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokou kvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).

Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), což vypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného a zdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby se zdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jako jsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracuje s maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky, které mohou těmto dětem pomoci.

Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky ocenění z celého světa.

Přednosti PlanToys hraček:

  • Prvotřídní materiály a záměrně vybrané zdroje mají za následek kvalitní hračky, které nepoškozují životní prostředí.
  • Díky jednoduchému designu jsou hračky PlanToys stylové, odolné a nadčasové.
  • Výrobce používá netoxická barviva na vodní bázi, která udržují strukturu dřevěných hraček - udržují je co nejblíže jejich původní povaze.