ZÁSILKY EXPEDUJEME I NA SLOVENSKO!

Můj příběh

Blush Pink Minimal Fashion Presentation

Jmenuji se Ivana a vždy jsem měla sen stát se podnikatelkou.

Než jsem se rozhodla jít za svým podnikatelským snem, prošla jsem korporátním světem. V roce 2021 mi konečně přišel ten správný nápad - otevřít NejenHru.

Rozhodla jsem se vytvořit nový druh herního prostoru pro děti, který kombinuje hračkárnu a dětskou hernu. Chtěla jsem, aby děti měly možnost nejen nakupovat hračky, ale také si je vyzkoušet a prožít nezapomenutelné zážitky.

 

A skutečně se to stalo, 10. dubna 2022 se otevřely dveře NejenHry.

Jsem nadšená z každého zákazníka, který NejenHru navštívil nebo pravidelně navštěvuje. Vidět děti, jak se usmívají a plní místnost opravdovými emocemi, je pro mě to nejlepší ocenění. Jelikož jsem maminka Madlenky, občas to není jednoduché. Kombinace mateřství a podnikání je opravdu náročná výzva. Stále občas hledám rovnováhu mezi péčí o dítě a vedením NejenHry. Ale to k podnikání patří - občas jsem nahoře a občas dole.

 

Žádné začátky nejsou jednoduché a ani můj případ není výjimkou. Spokojené děti a jejich nejbližší - to je pro mě hnací silou, která mi dodává energii a odhodlání NejenHru stále posouvat dál.

Největší krizi jsem zažila kolem Vánoc 2022, kdy naše tržby nedosahovaly očekávání. Byly to těžké chvíle, které mě přiměly přehodnotit strategii a hledat nové způsoby, jak získat nové zákazníky a posílit povědomí o NejenHře.

Takže jak se říká, vše zlé je pro něco dobré.

naše hodnoty

 

Proto jsme se rozhodla otevřít i tento e-shop, abych mohla oslovit širší publikum a rozšířit svoji působnost.

Díky našim pravidelným zákazníkům jsem měla možnost lépe porozumět Vašim potřebám a přáním. Takže pevně věřím, že i Vám budeme přinášet radost a inspiraci, ať už prostřednictvím našeho kamenného obchodu nebo on-line.

Mezi mé koníčky patří i cestování, a proto jsem se rozhodla začlenit do NejenHry inspiraci pro rodinné výlety a cestování s dětmi.

Každý zákazník je pro nás jedinečný, a proto je pro mě nejlepší zákaznická péče jeden ze zásadních pilířů. Mým přáním je, aby se všichni naši zákazníci cítili vítáni, příjemně, spokojeně a aby se k nám rádi vraceli.

To platí jak pro obchod s herničkou, tak pro online nakupování.

Chceme vytvořit prostředí, ve kterém se děti mohou plně vyjádřit, projevovat svoje emoce, vše prozkoumávat a být hlavně sami sebou – protože dětmi jsme všichni jenom jednou.

 

Moc děkuji za každý Váš nákup..

 

Ivana

top