ZÁSILKY EXPEDUJEME I NA SLOVENSKO!

Montessori schody Climbou

Vyrobeno v ČR
Značka: Utukutu
3 640 Kč 3 008,26 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Zvýšíte dětem sebedůvěru Climbou schody od UTUKUTU? 

  • Pomáhají dětem překonat obavy a získat dovednosti na schodech.
  • Zajistěte, aby měly kolem dostatek prostoru pro bezpečný pohyb.
  • Podporujte děti, aby přelézaly a zkoušely různé postavení na schodech.
  • Díky nim trénují hrubou motoriku a vývoj pod vaším dohledem.
  • Vyrobeno z březové překližky s jedinečnou přírodní kresbou.
  • Rozměry: 116 cm x 30 cm x 58 cm, váha 14 kg.
  • Nosnost: 80 kg pro schody, 40 kg ve formě lodi na jedné straně.
  • Vhodné pro děti od 6 měsíců do výšky 120 cm.
  • Bezpečnostní certifikát ČSN EN 71, č.1-3.
  • Důvěryhodný certifikát od Technického a zkušebního ústavu

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Climbou schody od UTUKUTU sou vynikajícím prostředkem, jak podpořit děti ve vývoji jejich dovedností při zdolávání schodů. Tyto schody jsou navrženy tak, aby dětem poskytly bezpečné a zábavné prostředí pro trénink a zdokonalení koordinace a pohybových schopností. Díky nim mohou děti zkoumat různé pohyby a postavení na schodech, což je klíčové pro rozvoj jejich hrubé motoriky a rovnováhy.

Vyrobené z kvalitní březové překližky s jedinečnou přírodní kresbou, naše schody jsou pevné a odolné. Mají rozměry 116 cm x 30 cm x 58 cm a váží 14 kg, což je ideální velikost pro děti od 6 měsíců do výšky 120 cm. Nosnost schodů je až 80 kg a ve formě lodi na jedné straně až 40 kg. Tento výrobek splňuje bezpečnostní normy ČSN EN 71, č.1-3, což zaručuje bezpečnost a kvalitu.

Díky Climbou schodům mohou děti zdolávat obavy spojené se schody a získávat nezbytné dovednosti pro bezpečné pohybování se v prostoru. Tyto schody jsou nejen praktické, ale také zábavné, a poskytnou vašim dětem bezpečný prostor pro objevování a učení se.

Doplňkové parametry

Kategorie: UTUKUTU
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Utukutu je vše, na čem vám záleží 

 

kvalita

Kvalita

Kvalita je pro nás/vás nadevše. Víme, že chcete hračky, které vydrží i ta nejdivočejší dobrodružství a nesedne na ně prach po pár použitích. Proto jdeme proti stereotypům, dáváme si záležet na výběru materiálů i poctivém zpracování, abychom vyrobili pro vaše děti hračky, které mohou zdědit i další generace.

 

 bezpecnost

Bezpečnost

Dětský svět je jedna velká divočina, která vaše myšlenky na bezpečnost a zdraví vašich dětí udržuje neustále ve střehu. Být rodičem aktivních dětí je někdy vyčerpávající. Proto jsme tak pyšní na to, že s utukutími hračkami si alespoň na chvíli můžete odpočinout. Při návrhu hraček spolupracujeme s odborníky na zdravý pohyb dětí a hračky testujeme v akreditovaném institutu pro kontrolu a certifikaci hraček a splňují nejpřísnější EU normy. O certifikátech a o tom, jak hračky vznikají si můžete přečíst více v článku Hračky pro děti, co to znamená a obnáší.

 

design 

Design

Myslíme na rodiče, kteří mají skvělý vkus a doma to chtějí mít vymazlené i tehdy, když mají děti hrací koutek třeba v obýváku. Utukutí hračky proto navrhujeme tak, aby nejen skvěle sloužily dětem, ale staly se i přirozenou součástí interiéru.

 

 ekologie

Ekologie

Máte rádi přírodu, záleží vám na prostředí kolem sebe a nakupujete zodpovědně a uvědoměle. Budeme si skvěle rozumět, protože my také! Být ekologičtí je pro nás norma a máme radost, že vám můžeme nabídnout hračky ze dřeva ze šetrně obhospodařovaných lesů. I pro barvy a laky platí, že používáme pouze ty kvalitní, certifikované a ekologické, takže si můžete být jistí, že vaše dítko bude v bezpečí, i když se mu zachce hračky ožužlávat. A všechny naše obaly můžete samosebou recyklovat.

 

komunita 

Komunita

Naše komunita jste v prvé řadě vy a vaše utukuťata. Velcí i malí zákazníci. Designéři. Partneři. Obchody a e-shopy. A v neposlední řadě tým lidí, který pro vás Utukutu tvoří, dennodenně vyrábí a s láskou se o vás stará, aby se vám u nás hezky nakupovalo.

Jsme na vás hrdí, že jste se rozhodli nákupem podpořit poctivé řemeslo a lidi, kteří mu dávají  krásnou podobu. Podobu, která pomáhá dětem s objevováním světa bezpečně a hravě.