ZÁSILKY EXPEDUJEME I NA SLOVENSKO!

Lahodný Benedikt

Vyrobeno v ČR Tip od maminek
749 Kč 668,75 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
  • Kuchařka "Lahodný Benedikt" od Denisy Stránské
  • Průvodce dětským stravováním od 0-3 let
  • Snadná jídla z dostupných ingrediencí
  • Recepty vhodné pro potravinové intolerance
  • Obsahuje informace o nutričních potřebách dětí

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kuchařka "Lahodný Benedikt" od Denisy Stránské je průvodcem dětským stravováním od 0-3 let, nabízejícím snadná jídla z dostupných ingrediencí. Autorka se s dětským problémovým stravováním osobně setkala, což ji motivovalo k vytvoření receptů, které jsou nejen chutné, ale i vhodné pro děti s potravinovými intolerancemi. Kniha je rozdělena na 66 receptů, inspirovaných ročními obdobími a zohledňujícími potřeby a alergie dětí.

Kromě receptů poskytuje také užitečné informace o výběru surovin, nutričních výhodách jídel a doporučeních pro zavádění nových potravin do stravy dítěte.

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky a doplňky
Záruka: 2 roky
Kategorie: Knihy
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

O DENISE ( ZAKLADATELKA ):

K nápadu na projekt jsme se s Benem „projedli“. Věřím, že vztah k jídlu a stravovací zvyky se tvoří odmala a provázejí nás celý život. Ben od třetího měsíce života trpěl na velmi silný reflux. Později se u něj projevila senzitivita na laktózu. Bohužel to negativně ovlivnilo jeho chuť k jídlu, a tak jsme společně v kuchyni začali experimentovat. Musela jsem extrémně pečlivě kombinovat chutě, aby mu jídlo chutnalo a zároveň bylo výživově plnohodnotné a zdravé. Upřímně řečeno, díky vybíravému jedlíkovi začaly vznikat skvělé recepty, které jsou navíc ještě zábavné!