ZÁSILKY EXPEDUJEME I NA SLOVENSKO!

Kuchyňské nádobí

Tip od maminek
Značka: Plan Toys
775 Kč 640,50 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
31.5.2024
Možnosti doručení
  • Set kuchyňského nádobí od Plan Toys pro malé kuchaře
  • Obsahuje pánev, hrnec s poklicí, kastrol, špachtli a obracečku
  • Bezpečné materiály: lepidlo bez formaldehydů, barvy na vodní bázi
  • Ekologicky šetrné a podporující kreativitu dětí
  • Pro děti, které si rády hrají na vaření od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Udělejte radost svým malým kuchařům s dřevěným setem kuchyňského nádobí od Plan Toys!

Tato vysoce kvalitní a ekologická sada obsahuje pánev na smažení, hrnec s poklicí, kastrol, špachtli a obracečku, ideální pro jejich kulinářské dobrodružství. Věříme v bezpečnost a kvalitu, proto Plan Toys používá lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné pro vaše děti. Navíc, hračky od Plan Toys jsou šetrné k životnímu prostředí a podporují kreativitu a vzdělávání dětí. Přidejte tuto sestavu do jejich kuchyňky a nechte děti objevovat radost z vaření a servírování jejich vlastních pokrmů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky a doplňky
Záruka: 2 roky
Kategorie: Do kuchyňky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PlanToys je již 40 let úspěšně fungující firma v oboru výroby vysoce kvalitních ekologických hraček.

Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, je výroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitního materiálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solární energie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádné produkci odpadu.

PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokou kvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).

Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), což vypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného a zdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby se zdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jako jsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracuje s maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky, které mohou těmto dětem pomoci.

Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky ocenění z celého světa.

Přednosti PlanToys hraček:

  • Prvotřídní materiály a záměrně vybrané zdroje mají za následek kvalitní hračky, které nepoškozují životní prostředí.
  • Díky jednoduchému designu jsou hračky PlanToys stylové, odolné a nadčasové.
  • Výrobce používá netoxická barviva na vodní bázi, která udržují strukturu dřevěných hraček - udržují je co nejblíže jejich původní povaze.