ZÁSILKY EXPEDUJEME I NA SLOVENSKO!

Kamenná prodejna - Pardubice

1

Navštivte naše kouzelné místo pro děti

Kamennou prodejnu na adrese Sladkovského 453, Pardubice. Vstup k nám je z ulice Hronovické a na prodejně najdete širší sortiment, než na našem e-shopu. Pro děti máme připravený dětský koutek, kde si mohou pohrát, zatímco Vy si můžete vychutnat skvělou kávu, kterou necháváme pražit přímo pro naše zákazníky.

4

Objevte u nás na prodejně v Pardubicích široký sortiment montessori hraček, open ended hraček, pomůcek na smyslohraní, rozvíjejících hraček, pomůcek k tvoření, dětských knih a udržitelného oblečení pro děti!

2

 

Prodejna je prostředí, ve kterém se děti mohou plně vyjádřit, projevovat svoje emoce a vše prozkoumávat a být hlavně sami sebou - protože dětmi jsme všichni jenom jednou.

 

Otevřeno máme:

PO-PÁ 9:00 - 12:00 a 15:00- 18:00

SO 9:00 - 12:00

 

V naší prodejně i v koutku pravidelně pořádáme různé akce a workshopy pro děti i jejich rodiče!

např. Smyslohraní, divadélka pro děti, votočvohoz, swap, narozeninové oslavy, workshopy pro maminky s dětmi

5

A co o naši prodejně a herně říkají naši zákazníci?

6

 Jak se k nám dostanete?

 

Najdete nás v blízkosti centra Pardubic. Od Třídy Míru jsme cca 7 min chůze. Jsme na rohu ulic Sladkovského a Hronovická. Půjdete po ulici Sladkovského na číslo popisné 458, narazíte na obchod České dveře - sídlíme ve stejné budově ( rohový dům ), jen musíte vejít do ulice Hronovické ( směr ROAD Café ). Zaparkovat můžete přímo před prodejnou.