ZÁSILKY EXPEDUJEME I NA SLOVENSKO!

Bubínek

Novinka
Značka: Plan Toys
795 Kč 657,02 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

  • Dřevěný bubínek od značky Plan Toys je ideální hračkou pro nejmenší, která nejenže poskytuje zábavu, ale také podporuje jejich vývoj.
  • Dodávaná dřevěná palička umožňuje dětem rozvíjet svou jemnou motoriku a sluchový vjem.
  • Hlavička paličky je vyrobena z gumového materiálu, což zajišťuje lepší a jemnější zvuk při hraní.
  • Tento bubínek se stává oblíbenou pomůckou předškoláků, kteří si mohou vyzkoušet různé zvuky tím, že na něj ťukají na různá místa.
  • Jeho rozměry jsou 17,5 cm x 21,5 cm x 8,5 cm, což je ideální velikost pro děti od 2 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prozkoumejte náš jedinečný dřevěný bubínek od značky Plan Toys! Tento bubínek není jenom hračka - je to hudební nástroj, který zaujme vaše děti a zároveň podporuje jejich rozvoj. S dodávanou dřevěnou paličkou se děti učí jemné motorice a sluchovému vnímání. Hlavička paličky je vyrobena z gumového materiálu, což zajišťuje příjemný a jemný zvuk. Bubínek má rozměry 17,5 cm x 21,5 cm x 8,5 cm a je vhodný pro děti od 2 let. Objevte radost z hudby s naším dřevěným bubínkem!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: NejenHračky
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

https://youtu.be/6j3TecPj42g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PlanToys je již 40 let úspěšně fungující firma v oboru výroby vysoce kvalitních ekologických hraček.

Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, je výroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitního materiálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solární energie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádné produkci odpadu.

PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokou kvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).

Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), což vypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného a zdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby se zdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jako jsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracuje s maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky, které mohou těmto dětem pomoci.

Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky ocenění z celého světa.

Přednosti PlanToys hraček:

 • Prvotřídní materiály a záměrně vybrané zdroje mají za následek kvalitní hračky, které nepoškozují životní prostředí.
 • Díky jednoduchému designu jsou hračky PlanToys stylové, odolné a nadčasové.
 • Výrobce používá netoxická barviva na vodní bázi, která udržují strukturu dřevěných hraček - udržují je co nejblíže jejich původní povaze.