ZÁSILKY EXPEDUJEME I NA SLOVENSKO!

Skládací raketa

Bestseller Tip od maminek
Značka: Plan Toys
664 Kč 548,76 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

  • Skladací raketa od Plan Toys pro zábavu a učení
  • Pomáhá rozvíjet jemnou motoriku a rozpoznávání barev a tvarů
  • Děti si mohou sestavit svou vlastní raketu
  • Trénuje koncentraci a trpělivost při stavění
  • Rozměry: 11,7 cm x 11,3 cm x 17,7 cm
  • Vhodné pro děti od 18 měsíců

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skládací raketa od společnosti Plan Toys je fascinující hračka, která zajistí nejen zábavu, ale i učení pro vaše dítě. Sestavování barevných dílků pomáhá rozvíjet jemnou motoriku a rozpoznávání tvarů a barev. Děti budou nadšené z možnosti postavit svou vlastní raketu a prozkoumat, jak všechny dílky přesně zapadají dohromady. Tato pomůcka nejen zaujme děti, ale také je trénuje v koncentraci a trpělivosti, zatímco se učí tvořit správné přechody mezi jednotlivými částmi rakety. S rozměry 11,7 cm x 11,3 cm x 17,7 cm je ideální pro malé ruce. Vhodné pro děti od 18 měsíců. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky a doplňky
Záruka: 2 roky
Kategorie: Naučné

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PlanToys je již 40 let úspěšně fungující firma v oboru výroby vysoce kvalitních ekologických hraček.

Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, je výroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitního materiálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solární energie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádné produkci odpadu.

PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokou kvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).

Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), což vypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného a zdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby se zdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jako jsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracuje s maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky, které mohou těmto dětem pomoci.

Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky ocenění z celého světa.

Přednosti PlanToys hraček:

  • Prvotřídní materiály a záměrně vybrané zdroje mají za následek kvalitní hračky, které nepoškozují životní prostředí.
  • Díky jednoduchému designu jsou hračky PlanToys stylové, odolné a nadčasové.
  • Výrobce používá netoxická barviva na vodní bázi, která udržují strukturu dřevěných hraček - udržují je co nejblíže jejich původní povaze.