ZÁSILKY EXPEDUJEME I NA SLOVENSKO!

Tuba - Nářadí

399 Kč 329,75 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

  • Skvělý dárek pro každého malého kutila
  • Obsahuje vrtačku, klíč, pilu, kladivo, svěrák, šroubovák a kleště
  • Ručně malované figurky s detailním provedením
  • Vhodné pro doplnění smyslohraní
  • Baleno v praktické cestovní tubě
  • Bezpečné a ekologické, bez ftalátů
  • Rozměry tuby: 5 x 5 x 33 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skvělý dárek pro každého malého domácího kutila! Tuba obsahuje: vrtačku, klíč, pilu, kladivo, svěrák, křížový šroubovák, kleště, plochý šroubovák. Vhodné pro děti od 3 let. Safari Ltd. Toobs: Ručně malované a kvalitně zpracované repliky praktického nářadí. Baleno v praktické cestovní tubě. Rozměr tuby 5 x 5 x 33cm. Každá figurka je detailně navržená a ručně malovaná. Balení se dá používat opakovaně, dítko tak má perfektní krabičku, do které může repliky opět uklidit. Zeměkoule na vrchu balení se točí a tím si celé balení ještě více přiláká pozornost dítka. Safari Ltd. je firmou ekologickou, které záleží na bezpečí našich dětí a planety. Také proto jsou všechny výrobky bez ftalátů a jsou velmi důkladně testovány.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky a doplňky
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Safari Ltd. je renomovaná americká firma, která od roku 1982 vyrábí špičkové vzdělávací hračky. Jejich hlavním lákadlem jsou realistické figurky zvířat, ručně zpracované s důrazem na autentičnost. Tyto figurky nejenže zábavně podporují hru dětí, ale také významně přispívají k jejich vzdělání v oblasti přírody a ekologie. Safari Ltd. se pyšní oceněními za podporu vzdělání a ochranu životního prostředí.

Co dělá Safari Ltd. výjimečnou? Jejich figurky jsou vyrobeny z netoxického PVC plastu a barev bez škodlivých látek jako olovo, ftaláty a BPA. Kromě toho firma aktivně snižuje ekologický otisk tím, že používá opakovaně použitelné a recyklovatelné obaly. Tímto způsobem Safari Ltd. podporuje udržitelnost a zároveň zajišťuje bezpečnost a zábavu pro děti po celém světě.