ZÁSILKY EXPEDUJEME I NA SLOVENSKO!

Slůně Oli ve městě

259 Kč 259 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
25.4.2024
Možnosti doručení
  • Interaktivní kniha "Slůně Oli ve městě"
  • Obsahuje textilní dotykové prvky a odklápěcí okénka
  • Zábavná hra na schovávanou s malou žlutou kačenkou
  • Podporuje poznávání barev, materiálů a zvuků zvířátek
  • Propojuje zábavu a učení pro nejmenší čtenáře
  • Kniha má tvrdé desky, takže je vhodná i pro ty nejmenší 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha s názvem "Slůně Oli ve městě" od značky Axioma přináší malým čtenářům nezapomenutelný zážitek. Slůně Oli se rozhodlo vydat na nákupy a užilo si den plný dobrodružství. Tato poutavá kniha nabízí interaktivní příběh s textilními dotykovými prvky, odklápěcími okénky a dokonce i zrcátkem.

Na stránkách této knihy nejmenší objeví nejen příběh plný radosti a přátelství, ale také se seznámí s barevným světem města. Každý dotek oživí stránky knihy, a děti tak budou moci poznávat různé barvy, materiály a zvuky zvířátek. Hra na schovávanou s malou žlutou kačenkou dodá knize další rozměr, a malí čtenáři budou mít za úkol najít ji, kdekoliv se na stránkách schovává.

"Slůně Oli ve městě" není jen kniha, ale interaktivní dobrodružství, které zasáhne všechny smysly vašich dětí a zanechá nezapomenutelné vzpomínky. Přineste radost a vzdělání do života svých nejmenších prostřednictvím této pohádkové knihy, která spojuje zábavu a učení v jednom.

Doplňkové parametry

Kategorie: NejenHračky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Axioma je inovativní značka zaměřená na vytváření interaktivních knih pro děti. Naše produkty spojují zábavu, kvalitu a vzdělání, aby poskytovaly dětem nezapomenutelné zážitky plné dobrodružství a učení. S důrazem na rozvoj fantazie a kognitivních schopností dětí jsou naše knihy plné interaktivních prvků, které povzbuzují kreativitu a podporují smyslový vývoj. Zakladatelé Adam a Ivana spojili svou vášeň pro knihy a příběhy, aby vytvořili značku, která inspirovatelné děti po celém světě k objevování a učení. Axioma - kde se setkává poutavý příběh s interaktivním dobrodružstvím!