ZÁSILKY EXPEDUJEME I NA SLOVENSKO!

Silikonový Bryndák - Olive

Značka: MIMIplace
165 Kč 136,36 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení

  • Praktický silikonový bryndák od značky Mimiplace
  • S kapsou pro zachycení veškerého jídla a nastavitelnou šířkou
  • Vyroben z kvalitního 100% silikonu, bez plastů
  • Rozměry: šířka 23 cm, výška 29 cm, průměr 27-33 cm
  • Bezpečný pro děti do 3 let, splňuje normy bezpečnosti
  • Neobsahuje BPA, BPF, BPS, PVC ani ftaláty

Detailní informace

Detailní popis produktu

Silikonový bryndák od značky Mimiplace je praktickým a spolehlivým pomocníkem při krmení vašeho dítěte. S kapsou, která zachytí veškeré jídlo, a možností nastavení šířky pomocí knoflíků nabízí komfort a efektivitu. Vyrobený z kvalitního 100% silikonu, tento bryndák je bezpečný a trvanlivý. Jeho rozměry jsou šířka 23 cm, výška 29 cm a průměr 27-33 cm. Vhodný pro děti do 3 let, splňuje normy bezpečnosti a neobsahuje žádné škodlivé látky. Užijte si bezstarostné krmení s tímto bezpečným a praktickým bryndákem od Mimiplace.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Mimiplace je značka a u výrobků nesoucích toto označení máte vždy jistotu, že byly vyrobeny přímo pro nás v námi garantované kvalitě s prodlouženou zárukou.

Co je cílem zančky ? Nabídnout  kvalitní nádobí, které můžete koupit v ČR a vydrží náročné podmínky domácnosti. Zároveň je ale finančně dostupné - ceny našich silikonových produktů se snažíme držet na co nejnižší hranici.

Bezpečnost? Bezpečnost dětí je na prvním místě. Proto jsou naše silikonové produkty testovány v ČR (např. v Institutu pro testování a certifikaci a.s. ve Zlíně). Produkty pro děti mají velmi přísná pravidla a požadavky a naše výrobky samozřejmě tyto nezbytné bezpečnostní a hygienické předpisy a normy splňují.

Záruka?  Za kvalitou nádobí si stojíme, a proto u nás máte automaticky prodlouženou záruku na 3 roky!