ZÁSILKY EXPEDUJEME I NA SLOVENSKO!

První nůžky - maped

Tip od maminek
Značka: Maped
45 Kč 37,19 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
  • První nůžky od Mapedu jsou navrženy pro malé ručičky od 2 let, aby rozvíjely dovednosti střihu a tvořily první umělecké poklady.
  • Ideální pro učení střihu a poskytují bezpečný způsob, jak rozvíjet jemnou motoriku a koordinaci pohybů.
  • Čepel vyrobená z vyztuženého skelného vlákna zajišťuje dlouhou životnost a optimální ostrost.
  • Zaoblené špičky nůžek poskytují maximální bezpečnost a eliminují riziko poranění kůže.
  • Ideální pro experimentování s různými materiály, neboť nejsou schopny poranit kůži či ustřihnout vlasy či látku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poznejte nový standard ve světě kreativity s těmito prvními nůžkami od Mapedu. S délkou 12 cm jsou tyto nůžky navrženy speciálně pro malé ručičky od 2 let, aby rozvíjely své dovednosti střihu a tvořily první umělecké poklady.

Tyto nůžky jsou ideální pro učení, jak stříhat, a poskytují bezpečný způsob, jak rozvíjet jemnou motoriku a koordinaci pohybů. Čepel vyrobená z vyztuženého skelného vlákna zajišťuje dlouhou životnost a optimální ostrost. Zaoblené špičky nůžek poskytují maximální bezpečnost, eliminují riziko poranění kůže a umožňují precizní střih bez obav.

S těmito nůžkami mohou malí umělci experimentovat s různými materiály, ale nemusíte mít strach protože tyto nůžky nejsou schopny ustřihnout například vlasy či látku ani poranit kůži, takže nemusíte mít strach nechat děti vytvářet zcela o samotě. Učte své děti novým dovednostem s nůžkami, které jsou nejen bezpečné, ale také zábavné a inspirující.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky a doplňky
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Maped byla založena v roce 1947 ve Francii. Původně tato rodinná firma vyráběla jen kružítka, v jejichž výrobě je stále světovou jedničkou. V současnosti je Maped jedinou značkou nabízející kompletní paletu kancelářských a školních potřeb v celosvětovém měřítku. Výrobky Maped nabízejí vysokou kvalitu, funkčnost a moderní design.