ZÁSILKY EXPEDUJEME I NA SLOVENSKO!

Náramky - srdce

Novinka Vyrobeno v ČR
840 Kč 694,21 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
31.5.2024
Možnosti doručení

  • Set matchy-matchy náramků pro maminku a dítě.
  • Symbolizuje krásné pouto mezi rodičem a potomkem.
  • Náramky srdíčka jsou navlečené na nylonové šňůrce s popotahovacím uzlíkem.
  • Materiál: gold filled, který je odolný a dlouhotrvající.
  • Obsahuje dva kusy náramků: jeden pro dospělého a jeden pro dítě.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ten pocit, když chytíte tu malou ručičku a cítíte, jak vás zase chytá. Každá máma to zná - to neuvěřitelně krásné a dojemné spojení, které si musíte užívat každý den, i přes všechny ty kiksy, které k rodičovství patří.

Tento set matchy-matchy náramků je jakýmsi viditelným zhmotněním toho pouta mezi maminkou a dítětem. Srdíčko je navlečené na nylonové šňůrce s popotahovacím uzlíkem a vyrobeno z materiálu gold filled. Sada obsahuje 2 kusy náramků - jeden pro dospělého a jeden pro dítě.

O materiálu:

Gold filled neboli také mosaz plátována za tepla právě plíškem zlata, kterého musí komponent obsahovat 5% z celé hmotnosti. 

To znamená, že gold filled šperky mají větší množství zlata než šperky s povrchovou úpravou, jako je například pozlacení. Díky tomu jsou gold filled šperky odolnější vůči opotřebení než tradiční pozlacené šperky. 

Mým přáním je, aby Vám mé výrobky dělaly radost každým dnem a Vy si je mohli užívat co nejdéle. Snažte se prosím dodržovat níže uvedené. Díky tomu prodloužíte životnost šperků D.minique a oni vám vydrží klidně i několik let.

Péče

Kovy, ze kterých jsou šperky vyrobeny (gold filled, rose gold filled) jsou odolné ve styku s vodou. Je však nutné je chránit před stykem s chemickými látkami, se kterými může kov či návlekový materiál (šňůrky) negativně reagovat a šperky poškodit. Mezi ty patří mycí prostředky, parfémy, kosmetika apod. Materiál může reagovat s potem nebo pH pokožky, nevyjímaje styku s mořskou vodou. 

 

Obecně doporučujeme šperky ukládat do tmy, kde budou chráněny proti vlhkosti a vzduchu, aby se předešlo oxidaci, a také jej sundávat při delším kontaktu s vodou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: