ZÁSILKY EXPEDUJEME I NA SLOVENSKO!

Látkový bezpečnostní doplněk k učící věži - Kidsafe

Vyrobeno v ČR
Značka: Utukutu
350 Kč 289,26 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

-

  • UTUKUTU KidSafe: Bezpečný textilní doplněk pro KidHelper
  • Optimalizováno pro děti ve věku 1-2 let
  • Snadná instalace na horní tyč s praktickými kapsami

Detailní informace

Detailní popis produktu

UTUKUTU KidSafe je revoluční textilní doplněk navržený speciálně pro KidHelper, aby poskytoval bezpečné a pohodlné prostředí pro děti ve věku 1-2 roky. Tento inovativní doplněk je navržen tak, aby rodičům poskytoval klid a jistotu. S použitím KIDSAFE se děti snadno a bezpečně umístí do stoličky shora, což zajišťuje maximální ochranu a pohodlí pro každé dítě. Vyrobena z kvalitního a odolného materiálu, KidSafe nabízí praktické kapsy a suchý zip, který umožňuje snadnou instalaci a je ideálním doplňkem pro každou rodinu. S UTUKUTU KidSafe se vaše děti budou cítit v bezpečí a pohodlně, a vy budete mít klidné srdce vědět, že jsou v dobrých rukou.

Doplňkové parametry

Kategorie: UTUKUTU
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Utukutu je vše, na čem vám záleží 

 

kvalita

Kvalita

Kvalita je pro nás/vás nadevše. Víme, že chcete hračky, které vydrží i ta nejdivočejší dobrodružství a nesedne na ně prach po pár použitích. Proto jdeme proti stereotypům, dáváme si záležet na výběru materiálů i poctivém zpracování, abychom vyrobili pro vaše děti hračky, které mohou zdědit i další generace.

 

 bezpecnost

Bezpečnost

Dětský svět je jedna velká divočina, která vaše myšlenky na bezpečnost a zdraví vašich dětí udržuje neustále ve střehu. Být rodičem aktivních dětí je někdy vyčerpávající. Proto jsme tak pyšní na to, že s utukutími hračkami si alespoň na chvíli můžete odpočinout. Při návrhu hraček spolupracujeme s odborníky na zdravý pohyb dětí a hračky testujeme v akreditovaném institutu pro kontrolu a certifikaci hraček a splňují nejpřísnější EU normy. O certifikátech a o tom, jak hračky vznikají si můžete přečíst více v článku Hračky pro děti, co to znamená a obnáší.

 

design 

Design

Myslíme na rodiče, kteří mají skvělý vkus a doma to chtějí mít vymazlené i tehdy, když mají děti hrací koutek třeba v obýváku. Utukutí hračky proto navrhujeme tak, aby nejen skvěle sloužily dětem, ale staly se i přirozenou součástí interiéru.

 

 ekologie

Ekologie

Máte rádi přírodu, záleží vám na prostředí kolem sebe a nakupujete zodpovědně a uvědoměle. Budeme si skvěle rozumět, protože my také! Být ekologičtí je pro nás norma a máme radost, že vám můžeme nabídnout hračky ze dřeva ze šetrně obhospodařovaných lesů. I pro barvy a laky platí, že používáme pouze ty kvalitní, certifikované a ekologické, takže si můžete být jistí, že vaše dítko bude v bezpečí, i když se mu zachce hračky ožužlávat. A všechny naše obaly můžete samosebou recyklovat.

 

komunita 

Komunita

Naše komunita jste v prvé řadě vy a vaše utukuťata. Velcí i malí zákazníci. Designéři. Partneři. Obchody a e-shopy. A v neposlední řadě tým lidí, který pro vás Utukutu tvoří, dennodenně vyrábí a s láskou se o vás stará, aby se vám u nás hezky nakupovalo.

Jsme na vás hrdí, že jste se rozhodli nákupem podpořit poctivé řemeslo a lidi, kteří mu dávají  krásnou podobu. Podobu, která pomáhá dětem s objevováním světa bezpečně a hravě.