ZÁSILKY EXPEDUJEME I NA SLOVENSKO!

Bubla bubla - pěna do koupele 250 ml

Bestseller Vyrobeno v ČR Tip od maminek
490 Kč 404,96 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

  • Oblačková pěna s dlouhotrvajícími bublinami
  • Vytvořeno podle přání našich vlastních dětí
  • Šetrné složení s použitím přírodních nebo šetrně získaných ingrediencí
  • Odolné bubliny, které vydrží
  • Ideální pro relaxaci ve vaně
  • Certifikováno od 18 měsíců

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jemné obláčky husté nadýchané pěny, která vydrží fakt dlouho.

To je Bublá Bublá od české značky Anela, která pro Vás ručně vyrábí 100% přírodní kosmetiku a to vše pouze v malých šaržích a aby byla kosmetika stále čerstvá. Kosmetika Anela je balená ve vratném tmavém skle.

 

To bylo zadání od našich vlastních dětí. My jsme ho ještě "vylepšily" o vaše prosby, "ať vydrží než připravím večeři", a taky "ať si můžu v klidu vypít dvojku bílého". Zároveň, však už nás znáte, jsme nemohly jinak, než trvat na nekompromisně čistém složení. Zpočátku se to zdálo být jako takřka nereálný kvíz, ale my prostě nemůžeme jinak. Naše přesvědčení a zásada používání pouze přírodních nebo z přírodních látek šetrně získaných ingrediencí je stěžejní. Z konečného produktu bychom pak ani neměly radost, A navíc, někteří naši domácí testeři jsou ekzematici, kteří bubliny ve vaně vlastně ještě nikdy v životě nezažili. Tohle už byl opravdu velmi zavazující úkol, takže jsme si daly opravdu záležet. Rok jsme ladily jednu verzi pěny za druhou, až konečně vznikl Bubla.

A Bubla opravdu bublá. A jeho bubliny drží. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetika
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vyrábí pro vás ručně 100% přírodní kosmetiku. Vše v malých šaržích a stále čerstvé, balené ve vratném tmavém skle vám pošleme pečlivě zabalené ještě týž den. 

 

Používá pouze přírodní suroviny, certifikované ECOCERT a COSMOS. Vyrábí většinu surovin v BIO kvalitě nebo divoký sběr, certifikované bez pesticidů a chemie, bez testování na zvířatech. Většina jejich výrobků je veganská. Přesto jejich kosmetika není "jen" směs olejů a másel, ale používájí i patentované aktivní látky s prokazatelnými hydratačními a anti-age účinky.

 

Příroda je pro ně na 1. místě, proto finančně podporujeme ekologické projekty, jak je například vytváření mokřadů a zvyšování biodiverzity druhů.