ZÁSILKY EXPEDUJEME I NA SLOVENSKO!

Set - vyrob si svíčky

Vyrobeno v ČR
Značka: Venkohrátky
320 Kč 264,46 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
  • Vyrobte si domácí svíčku s Venkohrátky
  • Vytvořte si domácí pohodu s ozdobenými svícínky
  • Obsahuje sójový vosk, skleničku, knot a další potřeby
  • Přírodně zdobené svícínky budou slavit úspěch! ️

Detailní informace

Detailní popis produktu

Domácí svíčka rozehřeje nejen ruce, ale hlavně naše srdce. Vyrobte si společně svíčku s Venkohrátky, kterou si zapálíte třeba při večeři nebo hraní deskovky za dlouhých zimních večerů. Vykouzlete si domácí pohodu ozdobenými svícínky. Jsme si jisti, že tyhle přírodou zdobené svícínky budou slavit na tuty úspěch!

Co podniknete?
Vyrobíte: Domácí svíčku, ozdobný svícen

Co skrývá tento kreativní set: sójový vosk - 100 g na 120ml skleničku, skleničku s černým víčkem - 120 ml, knot, kolíček, lepidlo Artemiss, plochý štětec č. 10, barevné průhledné papíry, 2 ks nálepek na víčko svíčky (Pro Tebe, srdíčko), dárkovou krabičku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky a doplňky
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Venkohrátky pro vás připravuje Alžběta a Jakub, rodiče dvou holčiček, vášniví zahradníci, kteří po nocích zavařují rajčata a meduňkové sirupy, markeťáci i milovníci přírody a cestování.

Ještě než naše Evelína začala na procházkách sbírat lístečky, kamínky a větve, my si vozili z cest červený písek z pouště Wadi Rum, kousek křídového útesu z Rujány, oceánem vybělené klacíky z Biarritzu a borové šišky z portugalských lesů. Sbírání máme v rodině.

Chtěli jsme najít využití pro všechny přírodniny, kterých jsme z procházek vozili plný kočár. Hledali jsme motivaci, proč chodit ven ještě častěji. A vymýšleli, jak vše propojit s učením se v přírodě a s přírodou po vzoru lesních školek. Pedogogickým vzděláním se chlubit nemůžeme, ale filozofie lesních školek je nám velkou inspirací.

Zároveň nechceme do domácností vnášet zbytečně moc věcí navíc a ani nic, co má druhý den skončit v koši. Výtvory mají domácnost opravdu zdobit a těšit rodiče i děti.

Suroviny vybíráme zodpovědně, tak, aby se co nejméně nacestovaly. Většina je z České republiky - korálky jsou z Albrechtic v Jizerských horách, šňůrky na náramky z Vrbna pod Pradědem, bavlnky s České Třebové, semínka z Moravy. Bohužel jsme někdy museli udělat kompromis, i o tom je ale rodičovství...

Děkujeme, že chcete trávit čas s dětmi, v přírodě, vyráběním i učením!

Máváme vám,

Alžběta & Jakub & holčičky