ZÁSILKY EXPEDUJEME I NA SLOVENSKO!

Vilac dřevěné magnety - doprava

Tip od maminek
Značka: Vilac
389 Kč 321,49 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
31.5.2024
Možnosti doručení

  • Sada 20 dřevěných magnetů s motivy dopravních prostředků
  • Detailní ilustrace a realistické podoby vozidel
  • Podporuje jemnou motoriku a rozvoj představivosti
  • Ideální dekorace pro dětský pokoj nebo lednici
  • Ekologicky vyráběno s ohledem na životní prostředí
 
 
 
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vilac Dřevěné magnetky doprava 20 ks jsou nejenom sada magnetů, ale i zdrojem nekonečné zábavy a učení pro děti. Tato poutavá kolekce nabízí 20 dřevěných magnetů s různými motivy dopravních prostředků, jako jsou auta, letadla, lodě a vlaky. Každý magnet je pečlivě vyroben s detailní ilustrací, která přináší dopravní prostředky k životu a zároveň dětem umožňuje objevovat a identifikovat různé druhy vozidel.

Tato sada není jenom skvělou hračkou, ale i vzdělávacím nástrojem pro děti. S magnetky mohou děti trénovat svou jemnou motoriku a rozvíjet kreativitu a představivost při skládání různých scénářů s dopravními prostředky. Díky své pestrosti a originalitě jsou tyto magnetky také skvělým dekoračním prvkem pro dětský pokoj nebo lednici.

Navíc magnetky od značky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, což znamená, že jsou vyráběny ekologicky a šetrně k životnímu prostředí. Tímto způsobem podporují nejenom zábavu a učení dětí, ale i péči o naši planetu. Užijte si hodiny kreativního hraní a učení s Vilac Dřevěnými magnetky doprava!

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky a doplňky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Již více než 100 let plní společnost VILAC dětem sny. Francouzská značka VILAC jako vlajková loď francouzského průmyslu pro výrobu dřevěných hraček sídlí hluboko v srdci pohoří Jura, obklopena horami, jezery a lesy. VILAC vyrábí od roku 1911 dřevěné hračky ruku v ruce s tradiční výrobou, moderními trendy, přizpůsobivou ekonomií a důrazem na ekologii. Hračky jsou vyráběny ze dřeva pocházejícího z udržitelně obhospodařovaných lesů, respektujících biologickou rozmanitost a s velkým důrazem na technologie šetrné k životnímu prostředí. Pro dodávku dřeva upřednostňuje VILAC krátké trasy. Používá místní dřeviny a dbá na to, aby byl za každý pokácený strom vysazen nový. Protože dnes již nemůžeme ignorovat výzvy ekologických problémů, VILAC se zavázal k obraně naší planety. Řeka se přeci skládá z mnoha malých kapek. Proto VILAC pokračuje ve svých činnostech šetrných k životnímu prostředí.