ZÁSILKY EXPEDUJEME I NA SLOVENSKO!

Set ortopedických podlah - Drobeček - barevný

Bestseller Vyrobeno v ČR
Značka: Muffik
1 450 Kč 1 198,35 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

 • Speciálně navržen pro nejmenší, ale zaujme rozhodně i starší děti
 • Rozvíjí hmatové receptory a posiluje svaly zad, ramen a šíje
 • Pomáhá proti "syndromu plovoucích podlah" u čtyřnohých dětí
 • Obsahuje šest měkkých podložek s různými motivy
 • Materiál testován podle bezpečnostních standardů
 • Podporuje zdravý vývoj dětí a jejich kreativitu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Set Drobeček od společnosti Muffík je speciálně sestaven z nejměkčích typů podložek pro naše nejmenší, ještě nechodící, zvídavé členy. Miminka podložky motivují k pasení koníčků a rozvíjí jejich hmatové receptory. U starších kojenců napomáhají ke správnému lezení a posilují u nich svaly zad, ramen a šíje. Dítě se na nich převaluje a jemně masíruje celé tělo, což ho motivuje k dalším pohybům a pokrokům.

V období, kdy se kojenec dostane na čtyři, pomáhá protiskluzová podložka Muffík proti "syndromu plovoucích podlah", kdy se kojenec raději klouže po podlaze, než by lezl po čtyřech. Sety jsou sestaveny ve spolupráci s fyzioterapeuty.

Set obsahuje šest měkkých podložek s různými motivy: Louka, Muffík, Dinosauří vejce, Kořeny, Tráva a Pobřeží. Materiál, měkčené PVC, je testován podle standardů EN 71-1:2014 + A1:2018, EN 71-2:2011 + A1:2014 a EN 71-3:2019-08. Maximální rozměry jednotlivých dílů jsou 29,79 x 29,79 cm.

Set je přizpůsoben pro naše nejmenší, ale zaujme i velké děti, které si z toho staví opičí dráhy a přispívá k jejich zdravému vývoji. Překvapí i dospělé svou univerzálností a originálním designem.

Obsahuje (6ks): 1x Louka měkká, 1x Muffik měkký , 1x Dinosauří vejce měkká , 1x Kořeny měkké, 1x Tráva měkká, 1x Pobřeží měkké

Materiál: měkčené PVC - testované podle standardu EN 71-1:2014 + A1:2018 a EN 71-2:2011 + A1:2014 a EN 71-3:2019-08

Maximální rozměry jednotlivých dílů: 29,79 x 29,79 cm

 

 • Prevence plochých nohou
 • Podpora správného svalového tonusu
 • Pozitivní vliv na celkové tělo
 • Uvolňování emocionálního napětí
 • Podpora správného vývoje nohou
 • Aktivní zlepšení krevního oběhu

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky a doplňky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

O MUFFIKOVI

Rodinná firma  vznikla z lásky k našim nejmenším a touhy podporovat zdravý vývoj a pohyb. S vášní pro sport, zdraví a rodinu jsme vytvořili MUFFIK, který reflektuje naši touhu po zdravějším světě, kde se lidé mohou pohybovat svobodně a bezbolestně. Ať už jste dítě objevující svět, dospělý hledající úlevu po náročném dni, nebo pes ve fázi rehabilitace, jsme zde, abychom vám nabídli radost, podporu a léčbu skrze naše podlahy.
 

Vyrábíme v Česku

Inspirujeme rodiny k objevování radosti z pohybu a zlepšení zdraví skrze naše podlahy. Díky svému jedinečnému designu a funkci podporujeme přirozený vývoj a rehabilitaci lidí všech věkových kategorií i našich čtyřnohých přátel.