ZÁSILKY EXPEDUJEME I NA SLOVENSKO!

Můj první fotoaparát - červený

Tip od maminek
Značka: Plan Toys
420 Kč 347,11 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2024
Možnosti doručení

  • Fotoaparát od Plan Toys: Zachyťte svět kolem sebe s touto interaktivní hračkou.
  • Kaleidoskopická čočka: Podívejte se na svět skrze různorodé vzory a tvary.
  • Rozvíjí dovednosti: Podporuje představivost, koordinaci a zvídavost dětí.
  • Ekologický materiál: Vyroben z přebytečných pilin, bezpečný pro děti i pro planetu.
  • Vhodný od 18 měsíců: Ideální pro malé objevitele od útlého věku.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objevte krásy okolo sebe s tímto úžasným fotoaparátem od Plan Toys. Zachyťte úžasné snímky bez námahy. Stačí zaostřit, vyfotit a podívat se skrze kaleidoskopickou čočku na různorodé obrázky.

Ideální hračka pro malé objevitele, kteří touží napodobovat své rodiče. Hrou děti rozvíjejí představivost, koordinaci, komunikaci, jazykové dovednosti a přirozenou zvědavost k prozkoumávání světa.

Vyrobena z materiálu PlanWood, získaného z přebytečných pilin, což zajišťuje pružnější a voděodolné dřevo. Barvena vodou a přírodními barvivy, bez škodlivých chemikálií, což ji činí zcela bezpečnou pro děti.

Rozměry: 5,2 cm x 10 cm x 7,8 cm

Vhodná pro děti od 18 měsíců.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky a doplňky
Záruka: 2 roky

https://youtu.be/a3HXbh4hNwk

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PlanToys je již 40 let úspěšně fungující firma v oboru výroby vysoce kvalitních ekologických hraček.

Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, je výroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitního materiálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solární energie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádné produkci odpadu.

PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokou kvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).

Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), což vypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného a zdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby se zdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jako jsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracuje s maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky, které mohou těmto dětem pomoci.

Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky ocenění z celého světa.

Přednosti PlanToys hraček:

  • Prvotřídní materiály a záměrně vybrané zdroje mají za následek kvalitní hračky, které nepoškozují životní prostředí.
  • Díky jednoduchému designu jsou hračky PlanToys stylové, odolné a nadčasové.
  • Výrobce používá netoxická barviva na vodní bázi, která udržují strukturu dřevěných hraček - udržují je co nejblíže jejich původní povaze.