ZÁSILKY EXPEDUJEME I NA SLOVENSKO!

Houpací prkno barevné

Novinka Vyrobeno v ČR
Značka: Utukutu
2 690 Kč 2 223,14 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

  • Ručně vyráběné houpací prkno Utukutu pro děti
  • Podporuje rozvoj rovnováhy, obratnosti a síly
  • Vyrobeno z vrstveného bukového dřeva s unikátní přírodní kresbou
  • Nosnost až 200 kg, rozměry 80 x 30 cm
  • Udržitelný výrobní proces v České republice
  • Použití netoxických olejů, důkladné testování pro bezpečnost

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zvýrazněte rozvoj motorických dovedností u dětí s houpacím prknem Utukutu! Toto ručně vyráběné prkno z vrstveného bukového dřeva je nejen stylovým doplňkem vašeho interiéru, ale také skvělým nástrojem pro podporu rovnováhy, obratnosti a síly u dětí. S nosností až 200 kg a rozměry 80 x 30 cm je ideální pro hravé aktivity v domácím prostředí. Každé prkno je unikátní díky přírodní kresbě dřeva. Utukutu vyrábís láskou v České republice s důrazem na udržitelnost a bezpečnost. S použitím netoxických olejů a důkladným testováním zajišťujeme bezpečné hraní vašich dětí. Prostě dejte dětem Utukutu a sledujte, jak si samy budují svou stabilitu, obratnost a sílu!

Technické parametry

Materiál: vrstvené bukové dřevo s jedinečnou přírodní kresbou

Nosnost: 200 kg

Rozměry: 80 x 30 cm

Váha: 3,5 kg

Důležité informace

Hračka je vyrobena s ohledem na udržitelnost celého výrobního procesu, který probíhá výhradně v ČR a samotné hračky. Houpací prkno je z vyrobeno z kvalitní bukové překližky. Jsou použity pouze netoxické oleje s atestem pro dětské hračky. Stejně tak je testované dřevo a celá mechanika hračky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky a doplňky
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Utukutu je vše, na čem vám záleží 

 

kvalita

Kvalita

Kvalita je pro nás/vás nadevše. Víme, že chcete hračky, které vydrží i ta nejdivočejší dobrodružství a nesedne na ně prach po pár použitích. Proto jdeme proti stereotypům, dáváme si záležet na výběru materiálů i poctivém zpracování, abychom vyrobili pro vaše děti hračky, které mohou zdědit i další generace.

 

 bezpecnost

Bezpečnost

Dětský svět je jedna velká divočina, která vaše myšlenky na bezpečnost a zdraví vašich dětí udržuje neustále ve střehu. Být rodičem aktivních dětí je někdy vyčerpávající. Proto jsme tak pyšní na to, že s utukutími hračkami si alespoň na chvíli můžete odpočinout. Při návrhu hraček spolupracujeme s odborníky na zdravý pohyb dětí a hračky testujeme v akreditovaném institutu pro kontrolu a certifikaci hraček a splňují nejpřísnější EU normy. O certifikátech a o tom, jak hračky vznikají si můžete přečíst více v článku Hračky pro děti, co to znamená a obnáší.

 

design 

Design

Myslíme na rodiče, kteří mají skvělý vkus a doma to chtějí mít vymazlené i tehdy, když mají děti hrací koutek třeba v obýváku. Utukutí hračky proto navrhujeme tak, aby nejen skvěle sloužily dětem, ale staly se i přirozenou součástí interiéru.

 

 ekologie

Ekologie

Máte rádi přírodu, záleží vám na prostředí kolem sebe a nakupujete zodpovědně a uvědoměle. Budeme si skvěle rozumět, protože my také! Být ekologičtí je pro nás norma a máme radost, že vám můžeme nabídnout hračky ze dřeva ze šetrně obhospodařovaných lesů. I pro barvy a laky platí, že používáme pouze ty kvalitní, certifikované a ekologické, takže si můžete být jistí, že vaše dítko bude v bezpečí, i když se mu zachce hračky ožužlávat. A všechny naše obaly můžete samosebou recyklovat.

 

komunita 

Komunita

Naše komunita jste v prvé řadě vy a vaše utukuťata. Velcí i malí zákazníci. Designéři. Partneři. Obchody a e-shopy. A v neposlední řadě tým lidí, který pro vás Utukutu tvoří, dennodenně vyrábí a s láskou se o vás stará, aby se vám u nás hezky nakupovalo.

Jsme na vás hrdí, že jste se rozhodli nákupem podpořit poctivé řemeslo a lidi, kteří mu dávají  krásnou podobu. Podobu, která pomáhá dětem s objevováním světa bezpečně a hravě.