ZÁSILKY EXPEDUJEME I NA SLOVENSKO!

DJECO Rytířský hrad

Značka: Djeco
540 Kč 446,28 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení
  • DJECO Rytířský hrad je ideálním prostorem pro nekonečné hry a příběhy rytířů, princezen a draků, určený pro děti od 4 let
  • Součástí jsou pečlivě navržené části z tvrzeného kartonu, které se snadno sestaví do robustního hradu s vnitřní hradní římsou a věží
  • Sada neobsahuje figurky, což umožňuje dětem přizpůsobit hrad svým vlastním příběhům a přidat oblíbené postavičky a rytířské hrdiny
  • Rozměry sestaveného hradu: 45 x 37 x 30 cm, dostatek prostoru pro kreativní hry a dobrodružství uvnitř hradních zdí
  • Skvělý způsob, jak rozvíjet dětskou fantazii, kreativitu a jemnou motoriku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme vám DJECO Rytířský hrad - dokonalý prostor pro nekonečné hry a příběhy rytířů, princezen a draků. Tato sada je navržena pro děti od 4 let a přináší do jejich světa zábavu, kreativitu a dovednostní výzvy.

Kartonové části k sestavení: Každý malý stavitel může postavit svůj vlastní hrad! Součástí jsou pečlivě navržené části z tvrzeného kartonu, které se snadno sestaví do robustního hradu. Hrad má vnitřní hradní římsu a věž, které dodávají hrám další rozměr a napětí.

Pozor: Sada neobsahuje figurky. To znamená, že vaše dítě může přizpůsobit hrad svým vlastním příběhům a přidat do nich oblíbené postavičky a rytířské hrdiny.

Rozměry sestaveného hradu: 45 x 37 x 30 cm. To je dostatek prostoru pro kreativní hry a dobrodružství, které se budou odehrávat uvnitř hradních zdí. Tato sada DJECO Rytířského hradu je skvělým způsobem, jak rozvíjet dětskou fantazii, kreativitu a jemnou motoriku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky a doplňky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hračky DJECO jsou u dětí velmi oblíbené. Nabízíme bezpečné a ověřené hračky pro kluky i holky v každém věku. Francouzská značka Djeco je ve světě hraček velikánem. Už od 50. let minulého století vyrábí ty nejkrásnější kreativní hračky a hry pro děti, které sbírají ceny po celém světě. Djeco vzniklo v hlavě původní zakladatelky Veronique, která marně hledala na tehdejším trhu hračky pro děti, které by splňovaly její nároky na kvalitu a především smysluplné využití.