ZÁSILKY EXPEDUJEME I NA SLOVENSKO!

DJECO Kytičkové voskovky pro nejmenší

Tip od maminek
Značka: Djeco
210 Kč 173,55 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
  • Voskovky DJECO jsou ideální pro nejmenší od 18 měsíců
  • Balení obsahuje 12 voskovek přesně vhodných do dětských rukou
  • Podporují kreativitu a umožňují vyjádření fantazie dětí
  • Bezpečný materiál vhodný pro děti od 18 měsíců
  • Stimulují rozvoj motorických dovedností a kreativity
  • Dětem umožňují vyjádřit své myšlenky a emoce skrze výtvarná díla
  • Kupte voskovky DJECO a podpořte tvůrčí rozvoj svých nejmenších umělců
  • Speciálně navrženy pro malé ručičky vašich dětí

Detailní informace

Detailní popis produktu

Už od 18 měsíců mohou vaše nejmenší děti objevovat svět umění s našimi voskovkami DJECO. S jejich krásnými barvami a přátelským tvarem jsou ideální pro malé ručičky. Balení obsahuje celkem 12 voskovek, které jsou přesně akorát do dětských rukou. Tyto voskovky podněcují kreativitu a umožňují dětem vyjádřit svou fantazii. Jsou vyrobeny z bezpečného materiálu a jsou vhodné pro děti od 18 měsíců. Dopřejte svým nejmenším umělcům zážitek z kreslení s voskovkami DJECO a podpořte jejich tvůrčí rozvoj.

Proč vybrat voskovky DJECO pro vaše děti? Tyto voskovky nejsou jen nástrojem pro malování, jsou to kusy uměleckého náčiní, které podporují rozvoj motorických dovedností a stimulují kreativitu vašich dětí. S nimi budou moci vyjádřit své myšlenky a emoce prostřednictvím vlastních výtvarných děl. Kupte voskovky DJECO právě teď a umožněte svým nejmenším umělcům rozvíjet svůj tvůrčí potenciál. Vaše děti zamilují tyto krásné voskovky, které jsou přesně navrženy pro jejich malé ruce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky a doplňky
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hračky DJECO jsou u dětí velmi oblíbené. Nabízíme bezpečné a ověřené hračky pro kluky i holky v každém věku. Francouzská značka Djeco je ve světě hraček velikánem. Už od 50. let minulého století vyrábí ty nejkrásnější kreativní hračky a hry pro děti, které sbírají ceny po celém světě. Djeco vzniklo v hlavě původní zakladatelky Veronique, která marně hledala na tehdejším trhu hračky pro děti, které by splňovaly její nároky na kvalitu a především smysluplné využití.