ZÁSILKY EXPEDUJEME I NA SLOVENSKO!

Multifunkční hrnek 3v1 - Dusty blue

Značka: MIMIplace
280 Kč 231,40 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení

  • Nerozbitný silikonový  hrneček 3v1 ideální na cesty i běžné použití
  • Odnímatelné horní víko umožňuje tři různé využití
  • Objem 250 ml, vhodný do myčky
  • Bezpečný pro děti do 3 let, splňuje normy EN71 a EN14372

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nerozbitný silikonový hrneček 3v1 je skvělým společníkem nejen pro cesty, ale i pro každodenní použití. S odnímatelným horním víkem nabízí tři možnosti využití: jako klasické pítko s brčkem, pítko bez brčka nebo svačinový hrnek s membránou.

S objemem 250 ml je ideální pro děti a je vhodný do myčky. Splňuje normy EN71 a EN14372, ale vždy používejte pod dohledem dospělých.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky a doplňky
Záruka: 3 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Mimiplace je značka a u výrobků nesoucích toto označení máte vždy jistotu, že byly vyrobeny přímo pro nás v námi garantované kvalitě s prodlouženou zárukou.

Co je cílem zančky ? Nabídnout  kvalitní nádobí, které můžete koupit v ČR a vydrží náročné podmínky domácnosti. Zároveň je ale finančně dostupné - ceny našich silikonových produktů se snažíme držet na co nejnižší hranici.

Bezpečnost? Bezpečnost dětí je na prvním místě. Proto jsou naše silikonové produkty testovány v ČR (např. v Institutu pro testování a certifikaci a.s. ve Zlíně). Produkty pro děti mají velmi přísná pravidla a požadavky a naše výrobky samozřejmě tyto nezbytné bezpečnostní a hygienické předpisy a normy splňují.

Záruka?  Za kvalitou nádobí si stojíme, a proto u nás máte automaticky prodlouženou záruku na 3 roky!