ZÁSILKY EXPEDUJEME I NA SLOVENSKO!

Foukni a rozsviť - Sladké sny!

399 Kč 399 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
  • interaktivní zážitek, který zapojí do příběhu
  • magické osvětlení pro unikátní zážitek
  • klasické pohádky o zvířátkách

Detailní informace

Detailní popis produktu

S naší novou interaktivní knížkou "Foukni a Rozsviť" se stane čtení před spaním pro vaše dítě zážitkem, který nikdy nezapomene. Foukněte na knížku a sledujte, jak se záhadný svět "Foukni a Rozsviť" začne zhmotňovat.

Knížka obsahuje klasické pohádky o zvířátkách, která se chystají k spánku. Děti budou nadšeny, když budou moci s pomocí svého dechu rozsvítit světla a oživit tyto kouzelné příběhy. Pro zvířátka je čas jít spát. Ale než se zavřou všechna očka, přiletí snová víla. Přifoukne Medvídkovi pěnu do koupele a hvězdný prach pro malé Jezevce. A měsíček? Snová víla mu svým fouknutím rozsvítí kamarádky na obloze - hvězdičky.

Tato knížka přinese radost nejen vašim dětem, ale i vám, rodičům. Společné čtení před spaním se stane zážitkem, který bude vámi vytvořeným chvílemi nádherných pohádek. Udělejte si čas na magické chvíle s vaším dítětem před spaním, kdy se otevřou dveře do světa pohádek a kouzel.

  • 10 stran
  • vhodné pro děti ve věku 1-3 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Svojtka nakladatelství vzniklo v roce 1990. Nabízí co nejširší spektrum non-fiction literatury (encyklopedie, atlasy, militaria, knihy o cestování, zvířatech, rostlinách, umění, hudbě, kuchařky, hry).